Dach z gwarancją

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Dach z gwarancją

Post autor: Bigboy »

Najlepiej wybrać takie które będą miały najdłuższą gwarancję ,a z tego co się orientuję to może być to nawet 50 lat. W każdym razie warto pomyśleć najpierw o stabilnej konstrukcji dachowej, dlatego najlepsze będą wiązary w technologii płytek kolczastych
https://wpwinvest.pl/realizacje/wiezba- ... -gm-zgierz
Jest to inwestycja na lata
Awatar użytkownika
EmilCh
Posty: 110
Rejestracja: 16 kwie 2020, 10:08

Re: Dach z gwarancją

Post autor: EmilCh »

Jeżeli chcesz mieć piękny dom z idealnie dobraną dachówką to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas który moim zdaniem jest numerem jeden jeżeli chodzi o jakość, cenę oraz przygotowanie pod względem trwałości. A do tego znajdziecie również porządne izolacje i systemy hydroizolacyjne Icopal.
Awatar użytkownika
czekolada
Posty: 166
Rejestracja: 07 lis 2019, 13:47

Re: Dach z gwarancją

Post autor: czekolada »

To co ważne jest też w budowie dachu, to odpowiednie wykonanie konstrukcji. Tutaj potrzebny jest wybór drewna, jak tutaj https://mgdachy.pl/impregnacja-drewna/ możecie sobie poczytać musi być przeprowadzona impregnacja etc. Dlatego warto zgłosić się do takich firm jak MG Dachy, które o wszystko zadbają. Na dole macie pełny ich namiar:
"
MG Domy Sp. z o. o.
Ulica: Uczniowska 13
03-112 Warszawa
NIP: 5242882006
REGON: 382648156
Adres e-mail: [email protected]
Telefon kontaktowy: 500200660"
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 261
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Re: Dach z gwarancją

Post autor: inaka »

Dobrze, że wspomniałeś o izolacji poddasza. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak duże straty wynikają ze źle zaizolowanych pomieszczeń. A izolację poddasza można wykonać szybko i skutecznie. Poczytaj tutaj https://www.izolmax.pl/piana-pur/ o izolacjach pianą pur. To teraz bardzo popularne.
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Re: Dach z gwarancją

Post autor: pertyno »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej http://uslugiwysokosciowe.waw.pl/malowa ... -elewacji/
Awatar użytkownika
minni
Posty: 88
Rejestracja: 31 gru 2019, 16:54

Re: Dach z gwarancją

Post autor: minni »

Ja wiele lat temu założyłam u siebie blachę i jestem zadowolona. No, teraz po latach wiadomo, że już nie wygląda tak jak kiedyś. Ale już wpadła mi w oko farba do blachy o ceglastym kolorze. Także na pewno go niedługo odmaluje swój dach.
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Re: Dach z gwarancją

Post autor: pertyno »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem http://www.purterm.pl/
łuki

Re: Dach z gwarancją

Post autor: łuki »

Najlepiej wybrać po prostu firmę, która jest profesjonalna. Osobiście polecam https://mgdachy.pl/drewno-klejone/ :) To są profesjonaliści, którzy nie pozwalają sobie na pomyłki, a z nimi dach wytrzyma bardzo długo. Znajomi robili u nich dach i są bardzo zadowoleni.
Goboł

Re: Dach z gwarancją

Post autor: Goboł »

A wybraliście już dobrą hydroizolację dachu? W mojej opinii zdecydowanie tutaj warto zastosować wysokiej klasy rozwiązania hydroizolacyjne, jak Papy w Technologii Szybki Profil® SBS które też ze względu na o 30% krótszemu czasowi zgrzewania, struktura wewnętrzna bitumów i kauczuków SBS jest zabezpieczona przed przegrzaniem i przepaleniem. Do tego z gwarancją sięgającą 45 lat.
ODPOWIEDZ