Deweloper

Inne tematy.
Szymuś23141

Deweloper

Post autor: Szymuś23141 »

Witam, nie wiecie który deweloper jest warty uwagi? Z tego co widziałem to na stronie https://ronson.pl/ znajdziecie mnóstwo mieszkań do wyboru od dewelopera. Według mnie kupowanie mieszkań od deweloperów jest bezpieczne i jest to naprawdę dobrą opcją. Co sądzicie o kupowaniu mieszkań od dewelopera?
aśka

Re: Deweloper

Post autor: aśka »

ja się na coś wydaje oszczędności życia to trzeba dobrze temat przemyśleć, ja właśnie szukam czegoś dla siebie, mój wymóg to bliska okolica Warszawy, ale jednak poza stolicą, zastanawiam się nad tą inwestycją w zielonkach residence od http://kreatordom.pl
emiś202

Re: Deweloper

Post autor: emiś202 »

Warto wybierać mieszkania od sprawdzonych deweloperów. Sama wiem, że trzeba stawiać na jakość, nawet kosztem wyższej ceny niż później się użerać z nieodpowiedzialnymi ludźmi. Tutaj https://www.superkrak.com.pl/ jest namiar na naprawdę ciekawą inwestycję.
Awatar użytkownika
pattka
Posty: 121
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:46

Re: Deweloper

Post autor: pattka »

emiś202 pisze: ↑21 lut 2021, 11:41 Warto wybierać mieszkania od sprawdzonych deweloperów. Sama wiem, że trzeba stawiać na jakość, nawet kosztem wyższej ceny niż później się użerać z nieodpowiedzialnymi ludźmi.
Masz całkowitą rację, ja też przyłożyłam się do tego żeby wybrać odpowiednie mieszkanie od sprawdzonego dewelopera. Postawiam na Atal bo ta firma cieszy się bardzo dobrą opinią
ODPOWIEDZ