Dobór preparatów do oczyszczania wody

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Oktawian
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2021, 4:26

Dobór preparatów do oczyszczania wody

Post autor: Oktawian »

Witam wszystkich. Mam niemały kłopot z wyborem odpowiednich preparatów do oczyszczania wody w moim zakładzie, więc zdecydowałem się skonsultować ze specjalistą. Na oku mam firmę Antidotum z Łodzi. Kojarzycie ich? Możecie polecić?
Awatar użytkownika
Cezary91
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2021, 2:37

Re: Dobór preparatów do oczyszczania wody

Post autor: Cezary91 »

Sam dobrze wiem, że dobór chemikaliów to dość trudny temat, więc nie dziwię ci się, że szukasz pomocy wśród specjalistów. W każdym razie firmie Antidotum możesz bez problemu zaufać, bo na uzdatnianiu wody znają się jak nikt inny.
Antoniną

Re: Dobór preparatów do oczyszczania wody

Post autor: Antoniną »

Mieszkam w domu jednorodzinnym więc mamy własne uzdatnianie wody https://aquasystem.pl/product/bwt-perla-silk-10/ Dzięki temu uzyskujemy czystą i miękka wodę, zalety sa ogromne, brak kamienia w jakich kolwiek urządzeniach, woda zdrowa, oczyszczona, brak sterty butelek plastikowych ,których kiedyż mieliśmy mnóstwo, to pierwszy krok do ekologicznego życia.
bożenka

Re: Dobór preparatów do oczyszczania wody

Post autor: bożenka »

Jednak wole nie pić chemii jakie by nie były to ingerencja w naturę i nie do końca wierze, że taka woda jest pełnowartościowa i zdrowa. Zamawiam na https://iwoniczanka.pl/ do domu wodę i soki - pyszne, szybko schodzą i znowu zamawiam z dostawa, bardzo wygodna opcja
mikuś

Re: Dobór preparatów do oczyszczania wody

Post autor: mikuś »

Warto pomyśleć o wykonaniu badania wody. Tutaj https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... ania-wody/ sobie zerknijcie. Macie tam bowiem namiar na firmę, która specjalizuje się między innymi w badaniach wody. Uważam, że warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie. Pomyślcie o tym koniecznie.
zadanień

Re: Dobór preparatów do oczyszczania wody

Post autor: zadanień »

Oktawian pisze: ↑04 lut 2021, 12:13 Witam wszystkich. Mam niemały kłopot z wyborem odpowiednich preparatów do oczyszczania wody w moim zakładzie
Wiem, o czym mówisz, my też się kiedyś zastanawialiśmy, ale podjęliśmy współprace z firmą aqua-concept Polska https://www.aqua-concept.pl/uslugi/woda ... anie-wody/ Oni zajęli się najpierw mechanicznym oczyszczaniem wody, w naszej stacji uzdatniania, ale u nich zaopatrujemy się również w chemiczne środki, czyli środki ochrony antykorozyjnej, stabilizatory twardości, biocydy i biodyspergatory. To razem sprawia, że woda jest odpowiednio uzdatniona. Firmę serdecznie polecam, są rzetelni, mają wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach.
iżykowski

Re: Dobór preparatów do oczyszczania wody

Post autor: iżykowski »

Bardzo dobra firma w tym zakresie to ESC Global - specjalista od środków chemicznych do kondycjonowania wody przemysłowej https://escglobal.pl/kontakt/ Warto sobie ich sprawdzić, firma oferuje różnego typu produkty - biocydy, inhibitory korozji, środki do usuwania kamienia oraz preparaty do ochrony systemów glikolowych. Cenowo jest tam w porządku a jakość produktów pierwsza klasa.
okris

Re: Dobór preparatów do oczyszczania wody

Post autor: okris »

Aby zagwarantować najwyższą jakość wody, należy zainwestować w domowe filtry do wody. Filtry te są niezawodne i zapewniają, że woda pitna jest bezpieczna od szkodliwych substancji i zanieczyszczeń, nadając jej orzeźwiający i ożywczy smak.
ODPOWIEDZ