Dobre studia

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Dobre studia

Post autor: Bigboy »

Zastanawiam się jakie sa dobre studia wyższe , który z dostepnych kierunków według Ciebie bedzie najlepszy ? Chciałabym iść na taki kierunek, który będzie mi się opłacał.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 174
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:29

Re: Dobre studia

Post autor: Bodzio12 »

Wydaje mi się że warto wybrać się na studia na https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... ewnetrzne/ oni maja bardzo dużo fajnych kierunków do wyboru. Między innymi informatyka, kosmetologia czy bezpieczeństwo wewnętrzne. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 92
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:11

Re: Dobre studia

Post autor: AbiUbu »

Wiadomo jednak, że za dobre studia trzeba swoje zapłacić, a niestety nie każdy ma takie możliwości. Ktoś może wie, jak wygląda kwestia dofinansowania nauki w takim wypadku jakbym chciał uzyskać stypendium studenckie ile wynosi w tym roku?
Awatar użytkownika
asia77
Posty: 62
Rejestracja: 05 kwie 2019, 12:08

Re: Dobre studia

Post autor: asia77 »

W dobre studia warto zainwestować, najważniejsze to wybrać dobry kierunek, który potem da ci pracę. Zobacz sobie tutaj https://vizja.pl/studia-wyzsze,w1.html. Bardzo przyszłościowe kierunki i jestem pewna, że po nich nie będziesz mieć problemów z zatrudnienie. Zawsze możesz wybrać tryb zaoczny i pracować. Często czesne można rozłozyć na raty.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Dobre studia

Post autor: Robaczek »

Tak naprawdę dobre studia to jeszcze nie wszystko. Ważna jest również znajomość języków obcych, a szczególnie języka angielskiego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać oferuje takie kursy również w systemie on-line, bez wychodzenia z domu ;) Co Wy na to?
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Dobre studia

Post autor: mruczka8 »

To takie, które spełniają Twoje oczekiwania i powodują, że masz ochotę na więcej. Marzenie o reportażach, aferach czy po prostu pracy jako solidny dziennikarz to pomysł dla Ciebie? Jeśli tak, to studia dziennikarstwo Warszawa są opcją, obok której nie możesz przejść obojętnie. Polecam https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/dziennikarstwo/ gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły i najważniejsze informacje.

cynk mal certyfikat
Awatar użytkownika
OliwiaEr
Posty: 28
Rejestracja: 23 kwie 2020, 12:54

Re: Dobre studia

Post autor: OliwiaEr »

Szukając dobrych studiów i jednocześnie tych, które Was zainteresują to z własnego doświadczenia jak najbardziej mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na ofertę edukacyjną przygotowaną przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno - Humanistyczną https://wseh.pl/ z naprawdę ciekawymi kierunkami. Ja zdecydowałem się na Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw i jestem pozytywnie zaskoczony zarówno jakością, podejściem wykładowców i zajęcia które potrafią zaciekawić. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że podejmiesz najlepszą decyzję dla siebie!
Awatar użytkownika
Klementynka_19r
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2020, 15:41

Re: Dobre studia

Post autor: Klementynka_19r »

Jeśli ktoś ma pomysł na siebie w życiu to wybór studiów nie powinien sprawić jakiegoś większego problemu. Po prostu wybieramy coś w czym dobrze się czujemy i wiążemy z tym swoją przyszłość. Mój kierunek to pedagogika opiekunczo-wychowawcza tutaj https://wsp.edu.pl/specjalnosci/studia- ... agogiczna/ bo chcę pracować jako nauczyciel w klasach od 1-3. Natomiast jeśli ktoś nie wie jeszcze jaki jest jego cel, kim chce zostać, wtedy jeśli chce się coś studiować wtedy trzeba wybrać coś bardziej obszernego jak marketing czy zarządzanie. To się w każdej branży przyda.
Awatar użytkownika
asiek
Posty: 144
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:20

Re: Dobre studia

Post autor: asiek »

Ja polecam studia na tej uczelni http://www.wseiz.pl/pl/2013-02-08-13-01 ... krajobrazu Wybór kierunków jest tam bardzo duży a sama uczelnia cieszy się pozytywną opinią. Ja rozważam zapisanie się na architekturę krajobrazu. Zawsze mnie to interesowało.
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: Dobre studia

Post autor: elik »

Dobre studia? Myślę, że wiele jest takich. Zarówno jeśli chodzi o konkretne uczelnie czy nawet kierunki. Dużą popularnością cieszą się na przykład finanse i rachunkowość na https://www.ssw-sopot.pl/finanse-i-rachunkowosc/ , między innymi z uwagi na wysoki poziom kształcenia. Kierunki związane z finansami zawsze będą na czasie według mnie.

d rx
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 117
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:49

Re: Dobre studia

Post autor: fiona45 »

Każdy wybierze coś innego ze studiów. Ja interesuje się informatyką, a więc myślę nad studiami właśnie informatycznymi. Fajne propozycje widziałam na https://horyzont.eu , myślę, że właśnie taki horyzont otworzy się przede mną jak ogarnę te studia, bo wszystko idzie z duchem nowych technologii.
Awatar użytkownika
jarek-tracz
Posty: 22
Rejestracja: 04 paź 2019, 13:46

Re: Dobre studia

Post autor: jarek-tracz »

Ja zdecydowałem się już po studiach, na dodatkowe "doedukowanie". Wybrałem podyplomowe studia zarządzanie kapitałem ludzkim na WSB i jestem super zadowolony. Zawsze chciałem być szefem. No i jestem ;)
Okoń32

Re: Dobre studia

Post autor: Okoń32 »

Dobre studia to dobrze płatna praca więc należy dokonać odpowiedniego wyboru bo poświęcisz im kilka lta życia. Mój wybór to psychologia sportu studia które zawsze mnie pociągały tak jak i sport. Chcę połączyć jedno i drugie i w tym kierunku kształtować swoją przyszłość. Nie ma szans na sukces w sporcie bez psychologii stąd mój wybór.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 69
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:42

Re: Dobre studia

Post autor: paniola »

Wybór kierunku studiów to bardzo ważny moment w życiu każdego młodego człowieka. Czym młodzi ludzie kierują się wybierając kierunek studiów ? - myślę ,że są dwie niezwykle istotne kwestie.Po pierwsze jest są to zainteresowania kierunkiem i po drugie możliwości znalezienia pracy i wysokość wynagrodzenia. To dość cięzki wybór , bo w tak młodym wieku trzeba decydować o swojej przyszłości. Mysle, ze warto postawić na przyszłosciowie kierunki, np takie jak zarządzanie zasobami ludzkimi https://podyplomowe.vizja.pl/zarzadzani ... i-ludzkimi
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Dobre studia

Post autor: mruczka8 »

Dobre studia to niekiedy za mało, aby móc szukać pracy w interesującym nas zawodzie. Kolejnym etapem jest dalsza edukacja. W tej kwestii najlepsze mogą okazać się studia podyplomowe, dzięki którym dodatkowo się rozwiniesz. Polecam zajrzeć na https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ gdzie wszystko jest idealnie opisane.
Awatar użytkownika
kygo
Posty: 120
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:49

Re: Dobre studia

Post autor: kygo »

to co @paniola napisała to prawda. aczkolwiek na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie można znaleźć jeszcze inne kierunki, które są przyszłościowe i gwarantują dobre zarobki np. informatyka czy finanse
Hańka

Re: Dobre studia

Post autor: Hańka »

Hej :) Może studia amp, zobaczcie program https://studia-mba.pl/mba/advanced-management-program/ ? Idealne studia dla kierowników, którzy dbają o swój rozwój zawodowy. Według mnie nie ma lepszych jeśli chodzi o kierownicze stanowiska.
studiaę13

Re: Dobre studia

Post autor: studiaę13 »

Marzysz by studiować w szczecinie ale wyniki matur cię nie zadowalają? https://www.cb.szczecin.pl tam przeczytałam że dobrym startem na takie studia jest rok zerowy gdzie przygotwujesz się na studia licencjackie. . Zobacz sobie na ofertę jakie studia są dostępne i na które możesz aplikować
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: Dobre studia

Post autor: mczay »

Na pewno wybór kierunku studiów jest bardzo ważny, ale nie tak ważny jak wybór samej uczelni. Jeśli zależy Ci na czymś dobrym, warto przejrzeć uczelnie Warszawa. Szczególnie dobrze zapowiada się uczelnia ze strony: https://www.uth.edu.pl/ . Polecam - ma dobrych wykładowców i poziom nauczania.

hantelki 1 kg
ODPOWIEDZ