Dobry dach

Inne tematy.
Awatar użytkownika
tadamka
Posty: 270
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Dobry dach

Post autor: tadamka »

Zależy co trzeba zrobić. Ja musiałem wymieniac konstrukcję dachu więc tylko współpraca z firmą wchodziła w grę. Zdecydowałem się na wymianę starej więżby na nową więc takie prace tylko firma mogła wykonać. Wiązary wraz z montażem zamówiłem od WPW Invest http://wpwinvest.pl/oferta/wiazary-drewniane . To firma produkująca wiązary w technologii płytek kolczastych. Tego typu konstrukcja jest solidna i trwała na lata.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Re: Dobry dach

Post autor: Bigboy »

Bardzo wazne jest by mieć projekt i dobrego wykonawcę dachu. Jeżeli jednak będziesz potrzebować jednego i drugiego to tutaj https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych/ , znajdziesz takie mozliwości. Mają wieloletnie doświadczenie więc na pewno możesz na nich liczyć.
Awatar użytkownika
Maniek
Posty: 151
Rejestracja: 09 mar 2019, 12:58

Re: Dobry dach

Post autor: Maniek »

Dach składa się z kilku elementów i każdy powinien być dobrze dobrany aby całość była wytrzymała i elegancka. Jeśli zastanawiacie się jakie pokrycie dachowe wybrać to zerknijcie tu - to strona firmy Regamet oferującej blachy, blachodachówki oraz dachówki ceramiczne. Firma posiada w sprzedaży także bardzo dużo akcesoriów dachowych oraz obróbek dekarskich wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
czekolada
Posty: 166
Rejestracja: 07 lis 2019, 13:47

Re: Dobry dach

Post autor: czekolada »

Całkowicie się z tobą zgadzam. Bardzo ważne jest to, aby dach był wykonany z porządnych elementów. Dlatego do tego najlepiej znaleźć dobrych profesjonalistów. Jeżeli chodzi o konstrukcję dachu wydaje mi się tutaj, że najlepiej zgłosić się do firmy MG Dachy https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ . Oni mają w tym zakresie bogate doświadczeniem i świadczą kompleksowe usługi w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 65
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:24

Re: Dobry dach

Post autor: Matt »

Dobry dach to taki dobrze pomalowany. Zobacz sobie np. https://rs-mal.pl/ . Znają się na malowaniu jak mało kto, oferują malowanie dachów, elewacji i konstrukcji stalowych. To profesjonalna firma z dużym doświadczeniem.

teamspeak 3 poradnik
Awatar użytkownika
uxinia
Posty: 181
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: Dobry dach

Post autor: uxinia »

Dach przede wszystkim musi być szczelny. To jest absolutna podstawa, w przeciwnym razie narazimy się na spore kłopoty i wydatki. Jak dach będzie przeciekał to bardzo prawdopodobne jest że zacznie wychodzić wilgoć w pomieszczeniach. Dlatego najlepiej działać od razu. Taka naprawa dachu płynną membraną to naprawdę rewelacyjne rozwiązanie nad którym warto się zastanowić. To skuteczne bezspoinowe uszczelnienie, które jest trwałe, co dla mnie na duże znaczenie. Jeśli masz problem z dachem koniecznie poczytaj sobie na ten temat.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 209
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Dobry dach

Post autor: kozi44 »

Na pewno przydadzą ci się produkty ze sklepi www.impressmetal.pl Mają na prawdę bogaty asortyment, blachy aluminiowe, miedziane, mosiężne, rury, formatki mosiężne. Mają w ofercie fachową obsługę i doradztwo techniczne, a ceny sa przystępne i na pewno korzystniejsze niz u konkurencji.
Awatar użytkownika
Alo
Posty: 42
Rejestracja: 10 gru 2019, 15:54

Re: Dobry dach

Post autor: Alo »

Jeśli chcesz faktycznie poprawić funkcjonalność swojego dachu, to zamontuj sobie grzebień okapowy z kratką wentylacyjną. Rozwiązanie zarówno estetyczne, jak i praktyczne.
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 78
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:10

Re: Dobry dach

Post autor: Tomasz332 »

Alo pisze: ↑05 mar 2020, 13:06 Jeśli chcesz faktycznie poprawić funkcjonalność swojego dachu, to zamontuj sobie grzebień okapowy z kratką wentylacyjną. Rozwiązanie zarówno estetyczne, jak i praktyczne.
ja mam blachy mosiężne na dachu i bardzo jestem zadowolony. Mogę podrzucić namiar na sklep gdybys był zainteresowany. To solidna sprawdzona firma. Terminowa, fachowa i niedroga
Awatar użytkownika
EmilCh
Posty: 110
Rejestracja: 16 kwie 2020, 10:08

Re: Dobry dach

Post autor: EmilCh »

Jeżeli chcesz mieć piękny dom z idealnie dobraną dachówką to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas który moim zdaniem jest numerem jeden jeżeli chodzi o jakość, cenę oraz przygotowanie pod względem trwałości.
ODPOWIEDZ