Dodatkowa szkoła

Inne tematy.
Awatar użytkownika
tadamka
Posty: 270
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Dodatkowa szkoła

Post autor: tadamka »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
cleftjaw
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:20

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: cleftjaw »

Ja swoich dzieci nie przymuszam do dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. Natomiast lubię, gdy będąc w domu, powtarzają zdobyte informację. Ostatnio zakupiłam dla nich podręczniki do klasy 7 szkoły podstawowej na stronie księgarni internetowej, dokładnie tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/szkola-pods ... 11619.html Jestem zadowolona z przesyłki, wszystko poszło sprawie i bez jakichkolwiek problemów. Polecam zaopatrzyć swoje dzieci w podręczniki, szczególnie, że na tej stronie sa dużo niższe ceny.
Awatar użytkownika
szpila
Posty: 146
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:48

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: szpila »

Super możliwości daje Szkoła Europejska: https://szkolaeuropejska.pl/. Od podstawówki aż po liceum, a do tego dodatkowe letnie kursy dla dzieciaków. Uważam, że to super start w dorosłość.
Awatar użytkownika
rorka
Posty: 44
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:54

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: rorka »

Ja zastanawiam się nad szkołą Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie. Ostatnio poczytałam troszkę więcej na temat tej placówki na ich stronie internetowej https://gladka.tevizja.pl/oferta-i-oplaty,k244.html. Rozmawiałam już o tym z mężem i dzieckiem i niebawem wybieramy się na spotkanie z Panią Dyrektor. Jeśli wszystko bedzie ok to zamierzamy złożyć tu papiery i mam nadzieję, że pomyslnie przejdziemy cały proces rekrutacji :)

skaner hp a3
Awatar użytkownika
Robinn
Posty: 39
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:37

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Robinn »

Dbanie o odpowiedna edukacje wazne jest już od najmłodszych lat, dlatego dobrze jest pomyślec o odpowiedniej podstawówce. bardzo fajną szkołą jest https://szkolaeuropejska.pl/ . Mają świetne propozycje a w wakacje dodatkowe kursy.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Robaczek »

A do jakiej dodatkowej szkoły najlepiej zapisać się Waszym zdaniem na język francuski? Widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/francuski, że na przykład Centrum Edukacji Profi Lingua organizuje kursy właśnie z tego języka. Czy ktoś z Was miał okazję się u nich uczyć? I jak wrażenia?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: mczay »

Na co komu "dodatkowa" szkoła?
___
http://omniamobile.pl/
Awatar użytkownika
rafon
Posty: 49
Rejestracja: 25 kwie 2019, 8:39

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: rafon »

Moim zdaniem, żeby zaszczepić w dziecku chęć do rozwijania swojej wiedzy warto jest kupić mu robot edukacyjny photon, dzięki któremu kształtuje zdolność logicznego myślenia i poznaje podstawy robotyki i programowania. Żadna dodatkowa szkoła według mnie nie jest potrzebna.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: mruczka8 »

Jeśli chodzi o takie "dodatkowe" lekcje przygotowujące do matury to może warto przed tym zainwestować w repetytoria oraz książki, które pozwalają na przygotowanie się do tego egzaminu? Ze swojej strony polecam https://sklep.terazmatura.pl/ gdzie znajdziesz wiele pożytecznych elementów.
Awatar użytkownika
sportowy
Posty: 80
Rejestracja: 28 sie 2019, 9:40

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: sportowy »

Jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe, to ja polecam zajęcia w grupie z lektorem. Długo szukałem czegoś w swoim mieście, aż w końcu trafiłam na kurs niemieckiego kraków i jestem na maxa zadwolony. Język niemiecki nigdy nie był dla mnie tak przyjemny jak teraz :)
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Kuba77 »

Mój syn chodzi na zajęcia z pływania do http://sliwinskitenis.pl/oferta/plywanie/ . Bardzo lubi te lekcje i najchętniej nie wychodziłby z wody. Uważam, że basen to doskonała forma aktywności dla dzieci.
Awatar użytkownika
dresik
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2019, 23:09

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: dresik »

najważniejsze to znaleźć odpowiednich wykładowców. Ja uczęszczałem do szkoły Katarina w Warszawie gdzie szybko opanowałem podstawy języka niemieckiego. Zajęcia były w małych grupach więc każdy mógł się swobodnie wypowiedzieć.
Awatar użytkownika
Grizzly86
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2020, 15:28

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Grizzly86 »

Czy Wasze dzieci też mają tyle problemów z odrabianiem zadań domowych? Mój syn najpierw mnie pytał o pomoc, a potem, jak tematy zrobiły się trudniejsze, zaczął chodzić do korepetytora z fizyki. Nie wiem, czy go słabo uczą w szkole, czy faktycznie te zadania są takie trudne. Ostatnio do mnie przyszedł żebym mu wykupił dostęp do serwisu Odrabiamy i tam sobie sprawdza np. zadania z fizyki. Ale nie wiem, czy to na pewno tędy droga i czy nie będzie za bardzo polegał na odpowiedziach, a za mało myślał samodzielnie. Taki mam rodzicielski dylemat...
Awatar użytkownika
Alo
Posty: 42
Rejestracja: 10 gru 2019, 15:54

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Alo »

A ja słyszałam, że w tej szkole mononukleoza to chorobą, którą zarażają się bardzo często dzieci. :)
Awatar użytkownika
Papuszka
Posty: 33
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:24

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Papuszka »

Też się nad tym zastanawiałam, jednak wszystko przemyślałam i zapisałam córkę do Te Vizji na Ochocie. Tu gwarantują wiele dodatkowych zajęć, dużo angielskiego i inny język. Żadne korepetycje, zajęcia pozaszkolne nie są już potrzebne.

www neolux pl
Awatar użytkownika
Mama_Oli
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2020, 10:05

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Mama_Oli »

Zajęcia na basenie to super aktywność dla maluchów. Pływanie jest zdrowe, wzmacnia organizm i poprawia kondycję naszych maluchów. Ostatnio zastanawiałam się, czy katar u dziecka a basen to rzeczy, które się wzajemnie wykluczają. Poczytałam trochę na ten temat w tym artykule: https://katarek.pl/blog/katar-u-dziecka-a-basen/ i okazuje się, że wcale nie trzeba rezygnować z lekcji pływania, kiedy maluch ma katar :)
Awatar użytkownika
czekolada
Posty: 166
Rejestracja: 07 lis 2019, 13:47

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: czekolada »

Jak chcecie się dowiedzieć na temat harmonogramu szkół, rekrutacji, ilości zdobytych punktów, to warto zajrzeć sobie na stronę https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... rekrutacja . Tam znajdziecie wiele artykuł dotyczących aktualnych tematów.
Awatar użytkownika
denko
Posty: 3
Rejestracja: 07 lip 2020, 21:57
Kontakt:

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: denko »

Czy szkoła policealna to dobry pomysł? Chcę powiększyć kompetencje.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 164
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:06

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Violla »

W centrum językowym AB Polonia, macie szansę zapisać się na kurs języka polskiego wrocław . Jest to super kurs dla osób, które chciałabym mieszkać w Polsce i lepiej zaznajomić się z naszym językiem.
Awatar użytkownika
Klementynka_19r
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2020, 15:41

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Klementynka_19r »

Fajną sprawą według mnie są takie roczne szkoły, gdzie przez 2 semestry można na prawdę poszerzyć swoje wykształcenie. Świetną opcją jest master of business administration. Warszawa oferuje takie studia na https://studia-mba.pl/ . Według mnie warto chociaż rzucić okiem.
miśkowa

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: miśkowa »

A ja uważam, że warto zapisać się do szkoły jezykowej. Znajomość językow zawsze się w życiu przydaje. Ja trafiłam na tą szkołę językową https://www.deru.pl/ i chyba zapiszę się na rosyjski. Zawsze chciałam nauczyć się tego języka.
justyśka

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: justyśka »

Jeśli jest możliwość to na pewno warto wybrać szkołę prywatną dla dziecka. Wyjdzie mu to tylko na dobre! My chcemy posłac nasze dziewczyny do szkoły międzynarodowej Te Vizja w Warszawie. Uważam, że wyjdzie im to tylko na dobre!
kikkoś

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: kikkoś »

Co do dobrej szkoły policealnej dla dorosłych to w Warszawie sprawdźcie sobie Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 https://cku1.edu.pl/strona/szkola-policealna To świetna szkoła policealna, z bardzo dobra kadrą i nowoczesną biblioteką oraz Centrum Multimedialnym. Na plus też fakt, że oferują tam dodatkowe bezpłatne konsultacje dla osób, które gorzej sobie radzą w nauce, jest pomoc pedagoga, psychologa i doradcy zawodowego - super sprawa! Siostra kończyła tę szkołę i potem bez problemu dostała się na wymarzone studia.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: mruczka8 »

Kwestia nauki języka angielskiego to w moim odczuciu całkowita podstawa. Dlatego tak ważne jest postawienie na rozwiązania sprzyjające naszej edukacji pod tym względem. Zachęcam zatem do zajrzenia na stronę https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online i skorzystania z naprawdę oryginalnego kursu, który pomoże w działaniu w tej sferze.
ODPOWIEDZ