dysk ssd do laptopa

Inne tematy.
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

dysk ssd do laptopa

Post autor: elik »

Chciałam zapytać o dysk ssd do laptopa. Czy ktoś może tego rodzaju posiada u siebie? Na https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst ... topa.bhtml czytałam, że to już taki nowoczesny dysk. Znacznie lepszy od HDD, bardziej wydajny. Zastanawiam się, czy warto byłoby kupić taki dysk do swojego laptopa?
Awatar użytkownika
Pysia1991
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2019, 1:04

Re: dysk ssd do laptopa

Post autor: Pysia1991 »

Takie propozycje są jak najbardziej mile widziane. Ktoś z pewnością z tego będzie korzystał.
Ludzie zawsze wyruszają. Zawsze. Wierzą, że potrafią urządzić życie lepiej niż w domu.
Awatar użytkownika
lolaa
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:44

Re: dysk ssd do laptopa

Post autor: lolaa »

Chyba każdy wie, że bardziej korzystny okazuje się zakup dysku SSD https://www.ceneo.pl/Dyski_SSD niż takiego zwykłego. Przede wszystkim działa o wiele szybciej, a także zużywa mniej energii. Ważna jest także kwestia pojemności. Dysk jest niezbędny w pracy nie tylko najlepszego informatyka, ale także nas. Warto go zakupić i zadbać o to, aby nasze dane były bezpieczne.
Awatar użytkownika
Giewaz
Posty: 31
Rejestracja: 19 maja 2019, 11:20

Re: dysk ssd do laptopa

Post autor: Giewaz »

Akurat szukam nowego lepszego dysku po awarii poprzedniego.... tak przy okazji - zastanawiam się nad skorzystaniem z programu do odzyskiwania danych https://www.ontrack.com/pl-pl/odzyskiwa ... a-windows/ Co o tym myślicie? Uda się w ten sposób odzyskać dane? Szukam opinii i wszelkich podpowiedzi w tym temacie, bo zależy mi na jak najszybszym odzyskaniu danych po ich utracie tydzień temu.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 90
Rejestracja: 25 maja 2019, 21:34

Re: dysk ssd do laptopa

Post autor: zenka »

Staram się na bieżąco archiwizować ważne dokumenty i zdjęcia z laptopa czy smartfona i zwykle pada na dysk zewnętrzny. Mozna taki kupić w dobrej cenie o mega pojemności na https://akcesoriamarket.pl/ i wtedy na jednym urządzeniu zapiszecie wszystko, na czym Wam zależy by przetrwało długo
ODPOWIEDZ