Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

Inne tematy.
gwóźdź

Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

Post autor: gwóźdź »

Od jakiegoś czasu szukałem jakiegoś innowacyjnego pomysłu na uwiecznienie prac na budowie. Wiadomo, że taka inwestycja zwykle jest dość mocno rozciągnięta w czasie. Szukając jakiegoś pomysłu w sieci natrafiłem na http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-poznan/ . Uważam , że to świetny pomysł bo można pokazać dany budynek z lotu ptaka. Dzięki temu można zobaczyć to, czego nie da się zobaczyć stojąc na ziemi.
Awatar użytkownika
wacha
Posty: 325
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:38

Re: Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

Post autor: wacha »

Jeśli szukacie naprawdę dobrego sprzętu, to na pewno warto się tutaj https://megadron.pl/pl/menu/rekreacyjne ... e-485.html rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Niewątpliwe warto stawiać na jakość i funkcjonalne rozwiązania, które będą dopasowane do waszych oczekiwań i oczywiście możliwości finansowych.
aliś

Re: Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

Post autor: aliś »

Pomysł jest ciekawy. Na pewno dobre jest też to, że takiego drona wcale nie trzeba kupować. Można go bowiem wynająć np. tutaj https://ironsky.pl/oferta/wynajem/ . Mają tam wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Uważam, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Taka opcja jest godna uwagi.

usuwanie dpf oświęcim
ODPOWIEDZ