filtr do kranu

Inne tematy.
Eduś2333

filtr do kranu

Post autor: Eduś2333 »

Hej, korzystaliście kiedyś z filtrów prysznicowych? Zastanawiam się czy warto inwestować w takie filtry. Podobno filtr prysznicowy usuwa z wody ponad 70 różnych zanieczyszczeń, w tym: chlor i pochodne chloru, metale ciężkie, lotne związki organiczne oraz THMy. Wiecie coś na ten temat?
Horikośi

Re: filtr do kranu

Post autor: Horikośi »

U nas jest filtr HONEYWELL FF06, ma niewielkie rozmiary i może być instalowany tam, gdzie jest mało miejsca do zabudowy. Filtr pochodzi z Global Concepts 2000 https://gc2000.pl/urzadzenia-filtracyjn ... ywell-ff06 bo firma to specjaliści od nowoczesnych metod uzdatniania wody w oparciu o najnowsze urządzenia, technologie i środki chemiczne. Filtr działa bezawaryjnie i skutecznie a cenowo był w porządku.
Zdziś

Re: filtr do kranu

Post autor: Zdziś »

Super sprawa, ale z kronu nie poleci niestety gazowana woda ;(

Ja jestem wiernym fanem gazowanej wody. Ostatnio przerzuciłem się na mirnarlną, gazowaną Staropolankę.

I wiecie co - jest super smaczna. Teraz na upalnie dni cytryna i lód mmmmmm

Ja jeszcze wziąłem udział w loterii która jest przez nich organizowana. Wydajesz min. 10 złna Staropolankę i rejestrujesz rachunek na stronie loterii. Codziennie jest do wygrania kasa - a ja mam zamiar codziennie taki rachunek rejestrować! ;)


www.loteriastaropolanka.pl
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Re: filtr do kranu

Post autor: pertyno »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://idealnepowietrze.pl/k/coway-filtry/
poliszka

Re: filtr do kranu

Post autor: poliszka »

Czuję się trochę zagubiona w wyborze dobrego filtra do wody, który pozwoli mi mieć lepszą jakość wody w domu. Czy filtr odwróconej osmozy byłby dla mnie odpowiedni? Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź.
ODPOWIEDZ