Gdzie kupujecie kleje techniczne?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
marydomar
Posty: 179
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:13

Gdzie kupujecie kleje techniczne?

Post autor: marydomar »

Hej jak w tytule poszukuję producenta klejów technicznych. Zależy mi na ich dobrej jakości ponieważ muszą łączyć ze sobą różne powierzchnie. W sieci natrafiłam na https://cvgs.pl/produkt/kategoria-produ ... echniczne/ . Ta firma w branży działa już lata, więc doświadczenie ma spore. Zanim jednak zdecyduję się ostatecznie chciałabym poznać oponie osób, które już korzystały z usług. A może możecie polecić kogoś już sprawdzonego?
barbar
Posty: 191
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:25

Re: Gdzie kupujecie kleje techniczne?

Post autor: barbar »

Do naszej firmy budowlanej większość klei zamawiamy na https://powerrubber.com/kat/kleje/ . Mają w ofercie profesjonalne kleje do gumy czy anaerobowe do gwintów. Te wykorzystujemy do łączenia wszelkiego rodzaju elementów metalowych, czy też osadzania łożysk. Polecam zapoznać się z ich ofertą. Firma mieści się w Pruszkowie pod Warszawą, można tam kupować bezpośrednio.
lydia

Re: Gdzie kupujecie kleje techniczne?

Post autor: lydia »

No to ja z tego co wiem, to świetne kleje i to najróżniejszego rodzaju można znaleźć na stronie https://ataszek.pl/426-spoiwo-lut-do-lu ... u2200.html . Możecie sobie sprawdzić, bo oprócz tego macie różne też sprzęty do łączenia elementów metalowych czy innych.
ODPOWIEDZ