gięcie blach

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Anzelm1960
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2023, 2:09

gięcie blach

Post autor: Anzelm1960 »

Szukam informacji na temat obróbki stali, szczególnie procesu gięcia blach CNC, i chciałbym poznać Wasze doświadczenia w tej kwestii. Czy ktoś z Was zajmuje się obróbką stali lub ma doświadczenie w gięciu blach CNC? Jak wygląda proces gięcia blach przy użyciu technologii CNC? Jakie są jego główne zalety i wady? Jakie narzędzia i maszyny są potrzebne do gięcia blach CNC, a także do jakich zadań są one najlepiej stosowane?
Laura04

Re: gięcie blach

Post autor: Laura04 »

Witajcie! Planuję skorzystać z usług obróbki metali w Kętach https://artgrom.pl/obrobka-metali/kety/ Czy ktoś może polecić mi jakieś sprawdzone zakłady w tej okolicy? Zależy mi na solidności i profesjonalnym podejściu. Dzięki z góry za wszelkie sugestie!
Bartek02

Re: gięcie blach

Post autor: Bartek02 »

Cześć! Czy ktoś próbował zarówno frezowania CNC do produkcji lamele-paneli ściennej https://wado.net.pl/frezowanie-cnc/lame ... e-scienne/ , jak i gięcia blach? Chciałbym poznać wasze doświadczenia i porady dotyczące tych procesów. Pozdrawiam
anitta

Re: gięcie blach

Post autor: anitta »

W sumie dobrze się składa, bo jak chodzi o gięcie blach - to warto też zwrócić uwagę na firmę Ankora. Oni w tym zakresie specjalizują się długi czas i mają ogromne doświadczenie, jak i doskonale rozwinięty park maszynowy. Im możecie zlecić najróżniejsze projekty.
ODPOWIEDZ