Gry planszowe

Inne tematy.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 209
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Gry planszowe

Post autor: kozi44 »

Tak się zacząłem zastanawiać ile osób jeszcze w dzisiejszych czasach gra w gry planszowe. Przyznajcie się :)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 209
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Gry planszowe

Post autor: kozi44 »

Ja od zawsze bardzo lubię grać w planszówki i muszę wam powiedzieć, że od kiedy mam żonę także przekonuję ją do takiej rozrywki. Ostatnio chodzi nam po głowie jakaś gra małżeńska i szukamy właśnie takiej, która mogłaby nas zainteresować. Może wy możecie nam coś polecić?
Awatar użytkownika
miclous
Posty: 135
Rejestracja: 08 kwie 2020, 10:17

Re: Gry planszowe

Post autor: miclous »

Sprawdź Gierki małżeńskie, można w nie grać w jedną lub kilka par. Polecam też szachy, przy nich nie sposób się nudzić. Dodatkowo tutaj jest opisane, jakie umiejętności rozwija ta gra, powinno to was zachęcić.
Awatar użytkownika
Reyna
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:20
Lokalizacja: Opole

Re: Gry planszowe

Post autor: Reyna »

Dobra gra jest obecnie rzadkością wśród wielu gier na rynku branżowym. Wybierz tylko sprawdzone i o www.no-deposit-bonus.pl dobrych właściwościach.
Awatar użytkownika
miclous
Posty: 135
Rejestracja: 08 kwie 2020, 10:17

Re: Gry planszowe

Post autor: miclous »

Gra o dobrych właściwościach? A jaka to?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 174
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:29

Re: Gry planszowe

Post autor: Bodzio12 »

Jeżeli chcecie sobie przypomnieć jakie były gry w latach 90-tych? Zobaczcie koniecznie na stronie skup antyków ja tutaj też oddałem swoje stare zabawki i gry z dzieciństwa. Fajna opcja. Poczytajcie i zobaczcie jakie już mają zbiory.
Awatar użytkownika
patur
Posty: 25
Rejestracja: 05 sie 2020, 11:21

Re: Gry planszowe

Post autor: patur »

Ja gram i wcale się tego nie wstydzę :D Zresztą chyba nie ma lepszej rozrywki na wieczór ze znajomymi, pod warunkiem, że się nie chce tylko siedzieć, pić piwko i gadać. W kilka osób dobrze się gra w Tajniaków, w Pan tu nie stał i w Dixit. No i oczywiście stare, dobre Taboo, to chyba moja ulubiona gra w towarzystwie.

co znaczy thc
Awatar użytkownika
TomekNader
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2020, 16:37

Re: Gry planszowe

Post autor: TomekNader »

Pieniądze to ważna i konieczna rzecz. Dlatego uważam, że należy umieć na nie zasłużyć w każdych warunkach i w dowolnym czasie. Nauczyłem się tego na hazardzie naucz się grać w automaty online tam można naprawdę zarobić bardzo dobre pieniądze, najważniejszą rzeczą jest wiedzieć jak i co robić. System jest stabilny i dość prosty, najważniejsze jest, aby pomyśleć przed tym, a następnie pieniądze będą twoje
Kinga34

Re: Gry planszowe

Post autor: Kinga34 »

My uwielbiamy gry planszowe kooperacyjne - https://egmont.pl/Gry-planszowe/Gry-koo ... 278,k.html Przy takich grach świetnie spędza się czas z najbliższymi. Wspólna gra i budowanie strategii bardzo nas do siebie zbliża i sprawia, że fajnie spędzamy czas w rodzinnym gronie.
BognaSob46

Re: Gry planszowe

Post autor: BognaSob46 »

jak wielu podobnie myślących ludzi! Lubię też grać w różne gry, ale to są gry online w moich ulubionych. Na razie mogę polecić https://drfun.pl/mucha-mayana/ moją sprawdzoną grę.
ODPOWIEDZ