Hobby

Inne tematy.
Tomćio

Re: Hobby

Post autor: Tomćio »

Moim hobby jest jazda super szybkimi samochodami wyścigowymi. Uwielbiam mocną dawkę adrenaliny oraz dobrą zabawę za kółkiem. Jeśli jesteście zainteresowani to zobaczcie stronę GoldenGift. Na pewno się nie zawiedziecie ;)
Świerk22

Re: Hobby

Post autor: Świerk22 »

Hobby mam sporo, zależy od dnia na co konkretnego mam ochotę. Są dni, że chce czytać książkę, a są czasy, że chętnie wybrałbym się do teatru. Bardzo fajnym teatrem jest np. https://teatrkomedia.pl/. Grają tam bardzo fajne sztuki, aktorzy są świetni i ogólnie panuje tam miły klimat.
perśka

Re: Hobby

Post autor: perśka »

Jak chodzi o hobby to ja wprost uwielbiam czytac książki i nie tylko, na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/ogrod-ksiez ... 92470.html Znalazłam bardzo ciekawą ofertę na książkę Ogród księżycowy który mi się bardzo spodobał już po samej recenzji. Mam nadzieję ją zamówic jeszcze w tym miesiącu.
długi

Re: Hobby

Post autor: długi »

Jeśli chodzi o kolekcjonerstwo, to myślę, że warto zainteresować się numizmatyką. Widziałam, że tutaj : https://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/ można znaleźć wiele cennych informacji na ten temat. Dajcie znać co sądzicie o takim hobby. Polecam wam zerknąć na ich stronkę, bo w moim odczuciu naprawdę warto.
ODPOWIEDZ