jah love tattoo opinie

Inne tematy.
Awatar użytkownika
patecki
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:58

jah love tattoo opinie

Post autor: patecki »

heja wszystkim. Macie jakieś doświadczenia z warszawskim studiem tatuażu jah love tattoo ?

belcils
Awatar użytkownika
rorka
Posty: 44
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:54

Re: jah love tattoo opinie

Post autor: rorka »

nie kojarze ale chętnie podepnę się do tematu bo sama mam ochotę zrobić sobie tatuaż w najbliższym czasie :)
Awatar użytkownika
heretka
Posty: 27
Rejestracja: 08 sie 2019, 13:04

Re: jah love tattoo opinie

Post autor: heretka »

znam tą miejscówkę i polecam - najlepsze studio tattoo w mieście :) super ludzie, rewelacyjne tatuaże, fajna atmosfera i dobre ceny.
Awatar użytkownika
patecki
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:58

Re: jah love tattoo opinie

Post autor: patecki »

super dzięki za info. U kogo robiłaś tatuaż ?
Awatar użytkownika
heretka
Posty: 27
Rejestracja: 08 sie 2019, 13:04

Re: jah love tattoo opinie

Post autor: heretka »

wiesz co w zespole pracuje kilka bardzo utalentowanych osób, każda z nich ma inny styl i specjalizuje się w czymś innym. Ja akurat mam kolorowe dziarki, chodzę do Kingi :)
Awatar użytkownika
fenka
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:34

Re: jah love tattoo opinie

Post autor: fenka »

Nie jest to zagadnienie, którym się interesuję. Nie podpowiem tutaj nic.
Jeśli zabijesz człowieka niechcący, będzie tak samo martwy jak wtedy, gdy zrobisz to celowo.
Awatar użytkownika
dady6
Posty: 21
Rejestracja: 19 wrz 2019, 14:03

Re: jah love tattoo opinie

Post autor: dady6 »

Na tatuaże decyduje się teraz wiele osób i właśnie tylko konieczne jest wybranie dobrego studio, które taki wykona. Tutaj link można znaleźć sprawdzone. Wcześniej trzeba mieć pomysł na swój tatuaż i zastanowić się, gdzie taki sobie wykonać. Warto o tym pomyśleć.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: jah love tattoo opinie

Post autor: mczay »

Niestety, nie mam żadnych.
kamóflowy

Re: jah love tattoo opinie

Post autor: kamóflowy »

Tatuaże zrobimy wszędzie, najlepiej całe ręce tatuować. Szybko można takie wykonać u dobrego tatuażysty.
wączika

Re: jah love tattoo opinie

Post autor: wączika »

Dziś tatuaże stały się niesamowicie modne i nic dziwnego, że każdy chce jakiś mieć. Jak najbardziej trzeba tylko znaleźć dobre studio, gdzie wykonają świetne dzieło. Na pewno studio tatuażu w Szczecinie to specjaliści i mają na swoim koncie wiele wykonanych tatuaży.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: jah love tattoo opinie

Post autor: Robaczek »

Ja nie miałam z tym miejscem do czynienia, ale ostatnio szukałam jakiegoś dobrego studia tatuażu w Warszawie i trafiłam na ofertę https://tattoopoland.com. Zdjęcia w galerii zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie, niektóre tatuaże są naprawdę przepiękne ;) A może ktoś z Was robił sobie tam tatuaż i też chciałby się pochwalić?
Gość

Re: jah love tattoo opinie

Post autor: Gość »

Oj tak, tak - dziarki to super sprawa. Sama mam i co jakiś czas coś tam jeszcze sobie robię. Zresztą tutaj https://www.skytattoo.net/tatuaze-a-psy ... ci-siebie/ poczytajcie sobie inspirujący artykuł - z którego dowiecie się o wyrażaniu siebie poprzez tatuaże.
ODPOWIEDZ