Jak inwestować?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 56
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:15

Jak inwestować?

Post autor: kasiunia »

Jak inwestować by nie stracić ?To bardzo mądre i ważne pytanie - dotyczy przecież naszych pieniędzy. Lokowanie ich na lokatach bankowych moim zdaniem pozbawione jest sensu - bo oprocentowanie jakie oferują banki jest poniżej inflacji Są inne produkty inwestycyjne i sposoby pomnażania oszczędności z którymi warto się zapoznać.
Awatar użytkownika
jkyt
Posty: 174
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: Jak inwestować?

Post autor: jkyt »

No ogólnie wydaje mi się, że kryptowaluty to jak najbardziej dobre rozwiązani, ale najważniejsze jest przede wszystkim to, w jaki sposób się z nich korzysta. Możecie szukać różnych rozwiązań, szukać też propozycji, a na pewno chętnie będziecie z takich kryptowalut korzystać.

___
https://zielna39.pl/
małgośka

Re: Jak inwestować?

Post autor: małgośka »

Nie znam się za bardzo na inwestowaniu ani tym bardziej na kryptowalutach, dla mnie najprostszym sposobem na inwestowanie jest po prostu oszczędzanie w ppk, tu https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ nawet ktoś udowodnił że to się opłaca
Jozeń

Re: Jak inwestować?

Post autor: Jozeń »

Na pewno rozważnie i przede wszystkim gotówką jaką macie (a nie pożyczoną). Dlatego jeśli zastanawiacie się nad inwestycją w metale szlachetne, jednak nie wiecie jak się za to odpowiednio zabrać to zdecydowanie polecam sprawdzić mennicę skarbową https://www.mennicaskarbowa.pl/ w której znajdziecie wszystko co potrzebne w tym również porządne monety bulionowe oraz sztabki złota i srebra.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Jak inwestować?

Post autor: Robaczek »

Tak naprawdę pomysłów na zainwestowanie własnych oszczędności może być naprawdę całe mnóstwo. Ważne jednak, żeby pieniądze nie leżały na koncie - tam na pewno nie zwiększą swojej wartości. Ja osobiście uważam, że warto inwestować w różnego rodzaju fundusze. Myślę, że każdy znajdzie fundusz inwestycyjny odpowiedni dla siebie ;)
ODPOWIEDZ