Jaki kurs z programowania wybrać?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Marynia
Posty: 24
Rejestracja: 15 sty 2019, 9:53

Jaki kurs z programowania wybrać?

Post autor: Marynia »

Cześć, chciałabym nauczyć się programowania w Javie. Jakie kursy polecacie?
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Jaki kurs z programowania wybrać?

Post autor: Robaczek »

Dzisiaj wybór takich kursów z branży IT jest na rynku dość szeroki. Mój mąż - informatyk ostatnio zapisał się na autoryzowane szkolenie Microsoft Implementing and Managing Windows 10 MS 20697-1, ponieważ stwierdził, że właśnie taka wiedza najbardziej mu się przyda. Szkolenie to obejmuje bardzo szeroki zakres wiedzy na temat systemu operacyjnego Windows 10, łącznie z rozwiązywaniem problemów związanych z tym systemem. Oczywiście po kursie dostaje się specjalny certyfikat ;)
Awatar użytkownika
Ludzik
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2019, 10:14

Re: Jaki kurs z programowania wybrać?

Post autor: Ludzik »

Warto wybrać taki kurs, nie tylko ze względu na nasze hobby, ale także po to, by podnieść nasze kompetencje. W końcu pracy dla informatyka, czy programisty jest tak dużo, a samych chętnych niewielu. Nawet firma DAZN https://careers.dazn.com/ poszukuje dobrego programisty, którego zadaniem będzie streamingowanie wydarzeń sportowych , w zamian oferując pracę w przyjaznym zespole i możliwość dalszego rozwoju. Sama oferta wydaje się ciekawa, ale to nie dla mnie, jakoś informatyka nie jest moją mocną stroną. Ale dla Ciebie czemu nie?
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Re: Jaki kurs z programowania wybrać?

Post autor: pertyno »

Więcej na ten tema dowiesz sie na tej stronie : https://forumszerokopasmowe.pl
Awatar użytkownika
jkyt
Posty: 174
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: Jaki kurs z programowania wybrać?

Post autor: jkyt »

Bardzo wiele osób zastanawia się, jak wyglądają https://itwiz.pl/zarobki-informatykow-polsce-rosna-coraz-wolniej/]zarobki programistów, ponieważ mówi się o tym, że jest to bardzo opłacalny oraz przyszłościowy zawód. Jednak słyszałam też, że w Polsce bardzo wolno rosną te zarobki.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 51
Rejestracja: 02 gru 2019, 7:54

Re: Jaki kurs z programowania wybrać?

Post autor: mamapiotra »

Programowanie to taka dziedzina, przed którą widać świetlaną przyszłość, zatem fachowców nigdy za wiele. Wszelkiego rodzaju kursy a może lepiej studia to dobre rozwiązanie .Jeśli interesuje Was jakie są zarobki programistów w różnych krajach naszego rejonu Europy - zapraszam do artykułu. Po przeczytaniu wniosek jest oczywisty - ta branża ma potencjał.
tomuś0443

Re: Jaki kurs z programowania wybrać?

Post autor: tomuś0443 »

A mnie to w ogóle zastanawia, ile zarabia informatyk , ale tylko dlatego, że od jakiegoś czasu właśnie o takim zawodzie myślę. Przypuszczam, że wiele zależy od różnego rodzaju kursów i rozwiązań, jakie się stosuję. Mam nadzieję, że bez żadnego problemu uda mi się ukończyć różnego rodzaju szkolenia.

internet neostrada orange
Mrożek

Re: Jaki kurs z programowania wybrać?

Post autor: Mrożek »

Oj z programowania to ciężko mi coś polecić. Zależy w jakim kierunku chce się iść i co się zna. Bo jezyki są różne i raczej dedykowane konkretnym zastosowaniom. Ja działam bardziej w IT ale w sferze sieciowej, jako administrator. I ja robiłem fajne kursy tutaj: http://iknowit.com.pl/. Fajnie przekazana wiedza. I spora ilość kursów.
ODPOWIEDZ