Jakie kasy fiskalne polecacie ?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Jakie kasy fiskalne polecacie ?

Post autor: mruczka8 »

Witam, Muszę wymienić kasę fiskalną i szukam jakieś oferty godnej uwagi. Ważne żeby kasa była łatwa w obsłudze i niezawodna. Możecie mi polecić jakąś firmę? Może korzystał ktoś i poleca tą firmę kasy fiskalne
Awatar użytkownika
piotrowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2020, 12:54

Re: Jakie kasy fiskalne polecacie ?

Post autor: piotrowy »

Polecacie, hm, polecać można różne, ważne żeby nie dać się zrobić w "osiołka" i kupić coś co niedługo trzeba będzie wymieniąc bez żadnych dyskusji. Kasę możecie sobie wyberać jaką chcecie, ja natomist polecę "moich kasiarzy". Wyszedłem na nich trochę z polecenia ale przeszchodzą moje oczekiwania. Nie tylko uczciwa sprzedaż kas (dwóch) to jeszcze przypomnienia o przeglądach, informacje i porady. Mam dobrą opiekę od trzech lat i nie zamienię na innych za żadne pieniądze. Teraz ( wprzyszłym roku) muszę zmieniąc kasy ( fryzjerstwo musi) i też na pewno do nich pójdę. Oni to kasfisk, macie tu namiar https://www.kasfisk.com/ a jak wolicie to zadwońcie. Ludzie, trzeba chwalić tych co dobrze pracują i mówić o nich innym.
Pzdr. fryzgolibroda
Miiśśka032

Re: Jakie kasy fiskalne polecacie ?

Post autor: Miiśśka032 »

cześć czy jesteście ciekawi czegoś o wirtualnych kasach fiskalnych? Mam bardzo ciekawy artykuł na ten temat https://biurowektor.pl/wirtualne-kasy-fiskalne/ co to takiego, kto może z tego korzystać. Polecam :)
Awatar użytkownika
pattka
Posty: 121
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:46

Re: Jakie kasy fiskalne polecacie ?

Post autor: pattka »

Miiśśka032 pisze: ↑12 sty 2021, 15:13 cześć czy jesteście ciekawi czegoś o wirtualnych kasach fiskalnych?
Nawet nie wiedziałam że jest coś takiego. Ja mam raczej takie tradycyjne w sklepie. Od renomowanej formy, mogę też liczyć na przegląd kasy fiskalnej łódź jak zaistnieje taka potrzeba a to jest bardzo ważne przy jej ciągłej eksploatacji
ODPOWIEDZ