Jakie reklamowe gadzety kupić

Inne tematy.
Awatar użytkownika
tadamka
Posty: 270
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Jakie reklamowe gadzety kupić

Post autor: tadamka »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
marydomar
Posty: 179
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:13

Re: Jakie reklamowe gadzety kupić

Post autor: marydomar »

Gadżety reklamowe to jedno, te z pewnością wato mieć, żeby móc wręczać obecnym lub potencjalnym klientom. Jednak moim zdaniem w dobie internetu najważniejsza będzie obecność w sieci. Podstawą będzie dobra strona internetowa. Jeśli nie posiadasz wystarczającej wiedzy na ten temat takie zdanie jak profesjonalne strony internetowe warto oddać w ręce fachowców. Oni z takimi tematami mają do czynienia każdego dnia, więc po zapoznaniu się z branżą dobiorą optymalne rozwiązania. Taka inwestycja to nic innego jak zainwestowanie w swój biznes.
Awatar użytkownika
szpila
Posty: 141
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:48

Re: Jakie reklamowe gadzety kupić

Post autor: szpila »

Ja bym na Twoim miejscu postawiła na smycze i długopisy. Jedne i drugie bez problemu zamówisz tu: http://www.reklamowesmycze.pl/. Zapoznaj się z ich ofertą - myślę, że przypadnie Ci do gustu.
Awatar użytkownika
Waldi
Posty: 57
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:34

Re: Jakie reklamowe gadzety kupić

Post autor: Waldi »

Reklamować swoją firmę można na wiele sposobów. Jednym z nich jest na przykład reklama na opakowaniu produktu. Klient zwraca uwagę na takie szczegóły i na estetykę ich wykonania. Dlatego jeśli chodzi o opakowania produktów to polecam zgłosić się do drukarni fleksograficznej https://biss.com.pl/ .
Awatar użytkownika
Kostek
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:28

Re: Jakie reklamowe gadzety kupić

Post autor: Kostek »

hmmm, szczerze mówiąc, to nie mam jakichs gadżetów reklamowych na razie. a nie lepiej Ci sie zgłosić do jakiejś firmy, która zajmuje się doradztwem biznesowym jak tutaj http://www.strategiedlabiznesu.pl/rozwi ... jej-firmy/ ? Ja raczej myślę nad jakimś rozwiązaniem w mojej firmie, bo pojawily się pewne trudności.
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2019, 15:53

Re: Jakie reklamowe gadzety kupić

Post autor: Pracuś »

Polecam Wam profesjonalne tabliczki na drzwi biurowe. Można na nich zamieścić takie informacje, jak dane kontaktowe, stanowisko danej osoby w firmie, godziny otwarcia i wiele więcej. :)
Awatar użytkownika
Maniek
Posty: 151
Rejestracja: 09 mar 2019, 12:58

Re: Jakie reklamowe gadzety kupić

Post autor: Maniek »

A co powiecie na przypinki reklamowe ?? Dosc oryginalne, prawda? Na dodatek ladne i spersonalizowane. Mozna takie przypinki reklamowe metalowe zamowic np w sklepie Przypina.pl Ustalamy oczywiscie sami, co chcemy aby bylo na niej naniesione.
Awatar użytkownika
Maryjan
Posty: 127
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:14

Re: Jakie reklamowe gadzety kupić

Post autor: Maryjan »

Gadżetów reklamowych jest naprawdę mnóstwo. Nie wiem dokładnie czego szukasz - czy chodzi o gadżety na prezenty dla klientów czy o jakieś gadżety typu rollupy, standy czy potykacze? Jeśli to drugie to zerknij na ofertę firmy Retio https://www.retio.pl/ . U nich możesz zamówić materiały reklamowe różnego rodzaju.
Awatar użytkownika
morska
Posty: 129
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:57

Re: Jakie reklamowe gadzety kupić

Post autor: morska »

A ja to chyba sama zajmę się drukowaniem materiałów reklamowych dla mojej firmy. Mam na oku firmę Plexikord , która dostarczałaby mi specjalne płyty pod druk, a potem mogłabym robić wszystko, co tylko by nam się podobało. I może też zaopatrywałabym inne firmy w gotową reklamę, na czym jeszcze mogłabym zarobić. Co myślicie? Dobry pomysł?

klimatyzator przenośny podłączenie
Awatar użytkownika
wacha
Posty: 325
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:38

Re: Jakie reklamowe gadzety kupić

Post autor: wacha »

Spójrzcie sobie koniecznie na te gadżety reklamowe . Mają tam naprawdę szeroki wybór. Oczywiście warto stawiać na jakość. Taki prezent świadczy o naszej firmie. Logo musi być widoczne i ładnie się komponować z danym przedmiotem, aby ładnie promował on naszą firmę. Na pewno należy wybierać praktyczne gadżety, które będą używane przez klientów.
Awatar użytkownika
rita32
Posty: 93
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:23

Re: Jakie reklamowe gadzety kupić

Post autor: rita32 »

Zawsze możesz zrobić coś specjalnie dla swojej firmy. I moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie. Unikalny gadżet z pewnością zapadnie w pamięć. Teraz to możliwe, bo są na rynku firmy jak ta https://print3de.pl/ , gdzie jest możliwość druku 3d, gdzie możliwości są praktycznie nieograniczone.
Awatar użytkownika
Renatka
Posty: 5
Rejestracja: 03 paź 2019, 10:28

Re: Jakie reklamowe gadzety kupić

Post autor: Renatka »

Ja polecam worki żeglarskie. To bardzo praktyczne i modne gadżety. Zmieści się w nich wszystko, co najpotrzebniejsze na wycieczkę czy spacer. Bardzo duży wybór takich plecaków worków możecie znaleźć w sklepie online Gratisownia :)
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 9
Rejestracja: 03 paź 2019, 21:41

Re: Jakie reklamowe gadzety kupić

Post autor: natasza85 »

Naprawdę ktoś jeszcze kupuje reklamowe gadżety. Rozumiem kupić sobie do własnego użytku ale rozdawanie ludziom to już chyba lekki przeżytek. Nikt z nas nie lubi nie praktycznych, tandetnych, jednorazówek. Niestety często kubek albo długopis z firmowym logo takim czymś jest. Reklamę firmy należy oddać w ręce profesjonalistów. Osobiście wybrałabym jakąś agencje reklamową Zielona Góra, która zna się na rzeczy. Specjaliści w szybki a co najważniejsze skuteczny sposób wypromują nasz biznes. Wiadomo musimy za to zapłacić ale warto zainwestować aby nasz dochód dzięki temu wzrósł niejednokrotnie.
ODPOWIEDZ