jedzenie na wynos

Inne tematy.
Stanuś21411

jedzenie na wynos

Post autor: Stanuś21411 »

Witam, zastanawiasz się co zamówić do jedzenia? Jeśli szukasz zdrowego jedzenia z cateringu to może zerknij na jedzenie na wynos mokotów? Mają całkiem ciekawe hinduskie dania, powinny każdemu smakować. Lubisz takie smaki czy raczej nie jesteś do nich przekonany?
korniś0322

Re: jedzenie na wynos

Post autor: korniś0322 »

Warto samemu takie jedzenie sobie zrobić i zapakować do pojemników próżniowych. Korzystacie w ogóle z takich pojemników? Moja znajoma mówiła, że takie pojemniki są genialne i bez żadnego problemu można je ze sobą zabrać. Sprawdzałam już nawet ofertę na stronie https://seeyoo.pl/ , aby coś więcej się dowiedzieć. Myślę, że takie pojemniki akurat do mojej kuchni będą wprost idealne. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć te najbardziej odpowiednie w ofercie wspomnianego już sklepu. Na razie kupić tylko na próbę.
Violuś

Re: jedzenie na wynos

Post autor: Violuś »

Uważam ,że najlepsze jedzenie to takie, które sobie sami przygotujemy, własnoręcznie.W polskiej kuchni wiele potraw przygotowuje się smażąc je po prostu.Powinniśmy więc zwrócić szczególna uwagę na to na jakim oleju smażymy te potrawy. Dużo ostatnio się słyszy o oleju słonecznikowym , zatem czy można smażyć na oleju słonecznikowym ? Moim i nie tylko moim zdaniem są zdecydowanie lepsze oleje do smażenia - to przede wszystkim olej rzepakowy. Dlaczego ? - poczytajcie proszę.
Maćka33

Re: jedzenie na wynos

Post autor: Maćka33 »

Skoro interesujecie się braniem jedzenia na wynos to również musicie pomyśleć o tym w co włożyć jedzonko ;) dlatego chce ze swojej strony polecić fajna strone na której znajdziecie fajne, pojemne i wytrzymałe pojemniki na żywność bądź coś innego ;) https://stark.pl/branze-cat/inne-produkty-spozywcze/
ODPOWIEDZ