kominek

Inne tematy.
niśka

kominek

Post autor: niśka »

Dzień dobry. Posiadacie może u siebie w domu kominek? Ja właśnie ostatnio zdecydowałam się na zakup w http://www.wkladykominkowe.net.pl/ i powiem wam, że wybór okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Kominek bardzo ładnie się prezentuje i nie jest drogi
delta ń

Re: kominek

Post autor: delta ń »

Cześć, mamy kominek w domu i bardzo dobrze nam się sprawdza. Jak zrobi się jeszcze chłodniej, to będziemy go odpalać :). Kominek kupiliśmy online, w sklepie internetowym firmy Airhot Kominki: https://airhotkominki.pl/19-kominki-elektryczne Mamy kominek elektryczny, bo jednak on nie brudzi hahaha. Kominek jest naprawdę porządny, kupiliśmy go w dobrej cenie. Sklep szczerze polecam, naprawdę warto się u nich zaopatrzyć.
Rusie

Re: kominek

Post autor: Rusie »

Dokładnie tak samo u nas, wprawdzie nie lubię jesieni, ale nie mogę się doczekać chłodniejszych dni właśnie po to, żeby móc odpalić kominek :) Uwielbiam klimat, jaki on stwarza. Tym bardziej, że mamy już zapas drewna kominkowego na całą jesień i zimę, jak zawsze zamówione ze składu drewna http://www.drewnokominkowe.wroclaw.pl/ Pana Grzegorza :)
ODPOWIEDZ