Konto bankowe

Inne tematy.
slepeś

Konto bankowe

Post autor: slepeś »

Czy Mbank to dobry wybór? Moja mama ma też w mbanku. Są jakieś minusy?
Mam taki problem pewien bo zastanawiam się nad założeniem konta w banku dla małolatów
(mam 13 lat).
No ale czy mi się to opłaca? Czy warto? A nawet jeśli to w jakim banku?
I jak to wygląda?
No i najważniejsza sprawa. Czy rodzice się nie wkurzą? XD
No bo jednak ja mały dzieciuch jestem więc mogą mieć problem z tym, a ja nie wiem czy mi się opłaca „zawracać im gitarę” takimi sprawami.
Myślicie, że to dobry pomysł?
Ps. Pytanie skierowane głównie do posiadaczek takich kart.
Natimnaś

Re: Konto bankowe

Post autor: Natimnaś »

Teraz nie opłaca się w ogóle pakować pieniędzy w konta oszczędnościowe o wszędzie są niskie stopy procentowe przez pandemię. Jeżeli chcesz odłożyć to narazie może odkładaj już w swoim banku, ale nie myśl zbytnio, że nawet zrekompensuje Ci to inflacje.

Jeśli chodzi o konta studenckie, polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://www.konto-studenckie.pl

Znajdizesz na niej ranking kont studenckich. Może to pomoże Ci zdecydować się na odpowiednie konto bankowe.
Orlańdczyk

Re: Konto bankowe

Post autor: Orlańdczyk »

Konto oszczędnościowe oprocentowanie nawet do 0.8 % w Toyota bank
https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/ko ... szczegoly/

Brzmi to słabo, ale spójrzcie co inne banki oferują teraz w trakcie tej pandemii ekonomicznej
Moim zdaniem jedna z lepszych ofert obecnie, tym bardziej dla kierowców ;]
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Konto bankowe

Post autor: mruczka8 »

Cześć Wam! Jeśli chodzi o Sesja elixir to sprawdzenie o których godzinach są realizowane sesje wychodzące i przychodzące między bankami. sesje elixir
pozwala na łatwe obliczenie zaksięgowania przelewu. Księgowanie między tymi samymi bankami jest realizowane natychmiast. Natomiast jeżeli wysyłamy przelew z banku A do banku B zapoznajemy się z godzinami sesji co ułatwia nam funkcjonowanie.
Juras

Re: Konto bankowe

Post autor: Juras »

Rachunki bankowe za granicą stają się coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród osób prowadzących międzynarodowy biznes. Jeśli zastanawiasz się nad ich zaletami i wadami, artykuł na https://finanstar.pl/czy-warto-zalozyc- ... a-granica/ dostarcza głębszego wglądu w temat.
Kaktusik

Re: Konto bankowe

Post autor: Kaktusik »

Aby założyć zagraniczne konto bankowe, najczęściej wymagane są podstawowe dokumenty tożsamości, takie jak paszport lub dowód osobisty. Banki mogą również prosić o dowód zamieszkania, na przykład rachunek za media. Bardzo ważne jest, aby przed rozpoczęciem procesu zapoznać się z wymaganiami konkretnego banku, które mogą się różnić. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://www.twojstyle.pl/jakie-dokument ... bankowego/ gdzie przedstawione są szczegółowe wymogi różnych instytucji finansowych.
Goguś

Re: Konto bankowe

Post autor: Goguś »

Banki spółdzielcze, inaczej niż banki komercyjne, często inwestują zyski z powrotem w lokalną społeczność. To podejście sprzyja rozwojowi regionalnemu. Szczegółowy opis tych różnic znajdziesz na stronie https://edokumenty.info.pl/aktualnosci/ ... mercyjnych oraz jest to kluczowe dla osób zainteresowanych wspieraniem lokalnej gospodarki.
Zborek

Re: Konto bankowe

Post autor: Zborek »

Nadzór nad procesem ustalania WIBOR sprawowany jest przez zewnętrzne organy nadzorcze, co stanowi dodatkową gwarancję jego legalności i wiarygodności. Regularne przeglądy i aktualizacje metodologii są kluczowe dla utrzymania wysokich standardów. Aby dowiedzieć się więcej o mechanizmach kontrolnych i nadzorczych, warto zajrzeć na https://biznes.pap.pl/pl/news/writeToUs ... mediaroom) które dostarcza wyczerpujących informacji na ten temat.
ODPOWIEDZ