Korepetycje

Inne tematy.
tatuś302

Korepetycje

Post autor: tatuś302 »

Aktualnie poszukuję pomocy dla mojego dziecka, jeśli chodzi o korepetycje z kilku przedmiotów. Niestety nauka zdalna nam wszystkiego nie ułatwia i musimy podnieść swoją wiedzę oraz umiejętności dziecka. Co polecacie?
amiś032

Re: Korepetycje

Post autor: amiś032 »

Szukasz konkretnie jakiś przedmiotów? Metod? Dopytuję, bo nie wiem, co dokładnie Ci polecić i co Cię interesuje.
montuś

Re: Korepetycje

Post autor: montuś »

Bardzo fajne możliwości wprowadza firmahttps://www.b(...)tor.pl/ , która pracodawcą i właścicielom firm oferuje możliwość korzystania z korepetycji, jeśli chodzi o dzieci pracowników. Jest to coś na zasadzie dodatków i zyskuje coraz większą popularność, bo moim zdaniem to ciekawe rozwiązanie, które wielu dzieciakom na pewno pomoże pomóc.
wiąz

Re: Korepetycje

Post autor: wiąz »

Jak szukasz dobrych książek to polecam Ci stronę jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-historia-2021 znajdziesz tutaj wiele podręczników do nauki przed maturą, jest to bardzo ważne aby oprócz szkoły dziecko kształciło się w domu. Polecam wam zajrzeć w wolnym czasie, bo mają wiele pozycji książkowych.
Patryk_Ł

Re: Korepetycje

Post autor: Patryk_Ł »

______________________________________________________________

Internetowa szkoła Pitagoras prowadzi kursy maturalne online oraz kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty. Po więcej informacji zajrzyj tutaj: https://www.pitagoras.edu.pl/.
______________________________________________________________
sławomir

Re: Korepetycje

Post autor: sławomir »

Proponuję sprawdzić też IDEA KURSY. Bądź na bieżąco, bo chyba teraz będą odświeżać ofertę, jeśli chodzi o terminy. Moja siostrzenica korzystała u nich z korepetycji z polskiego. Zajęcia były w małych grupach, na platformie Zoom, chyba po 90 minut każde. Zdecydowana wygoda i możliwość przyswojenia albo powtórzenia wiedzy.
Piłat

Re: Korepetycje

Post autor: Piłat »

Wiele razy myślałem by iść na korepetycje z języka angielskiego. Ale znalazłem stronę https://speakingo.com/gramatyka-angielska-nauka/ i dzięki tej stronie dowiedziałem się jak używać gramatykę. Tutaj można dowiedzieć się wiele na temat gramatyki jak ją używać itd. więc po co mi korepetycje?
Iwiński

Re: Korepetycje

Post autor: Iwiński »

Po co masz chodzić na korepetycje jak możesz się zapisać na kursy online języka angielskiego albo chodzić stacjonarnie do szkółki? Tutaj wszystko jest fajnie opisane https://www.swidnik.pl/co-lepsze-nauka- ... acjonarny/ Będziesz wybrać co jest lepsze dla ciebie.
Awatar użytkownika
firanka
Posty: 155
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:41

Re: Korepetycje

Post autor: firanka »

Od jakiegoś czasu szukałem odpowiedniej szkoły językowej ale ciężko było mi ją znaleźć. Na szczęście wpadłem na ten kanał internetowy https://youtu.be/4YGiMEDURew?si=tNmRykDxDRiQiNdZ. Za darmo znalazłem świetne lekcje, które pomogły mi przyswoić nową wiedzę jak i utrwalić to, co już wiedziałem, tylko o tym zapomniałem :D. Moim zdaniem to świetne miejsce dla laików jak i bardziej rozgarniętych osób.
trocin

Re: Korepetycje

Post autor: trocin »

Jeśli jesteście zainteresowani profesjonalnymi usługami spedycyjnymi, słyszałam, że tutaj https://xl-logistics.pl/wspolpraca/ posiadają obszerne doświadczenie w tej dziedzinie. Opinie o nich są bardzo pozytywne, więc myślę, że nie będziecie zawiedzeni. Skontaktujcie się z nimi, a poznacie więcej szczegółów.
ODPOWIEDZ