Koszula do prania

Inne tematy.
Ćwikła23

Koszula do prania

Post autor: Ćwikła23 »

Cześć, macie jakieś sprawdzone sposoby na usuwanie plamy z soku wiśniowego na białej koszuli? Niestety po sylwestrze taka plama powstała w ciągu imprezy ;P.
Bartekż

Re: Koszula do prania

Post autor: Bartekż »

Powiem Ci, że miałem takich akcji wiele i doszedłem do wniosku, że najlepiej oddać do pralni. Wtedy nie ma tego ryzyka, że w domu w pralce popsujemy tkanine, lub nie dopierzemy tej plamy.
Ćwikła23

Re: Koszula do prania

Post autor: Ćwikła23 »

No dobra, to może w takim razie znasz jakąś dobrą pralnie? W Warszawie mamy tego sporo, ale ciężko coś wybrać spośród tylu firm.
Bartekż

Re: Koszula do prania

Post autor: Bartekż »

Najlepiej jakaś pralnie na dowóz ogarnąć. W Warszawie masz np. https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Dzwonisz do nich, a oni podjadą po pranie, wypiorą u siebie i przywiozą je potem do Ciebie, wiec dobrze jest przy okazji coś jeszcze do prania dorzucić.
Oluś23

Re: Koszula do prania

Post autor: Oluś23 »

Bartekż pisze: ↑04 sty 2021, 16:39 Najlepiej jakaś pralnie na dowóz ogarnąć. W Warszawie masz np. https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Dzwonisz do nich, a oni podjadą po pranie, wypiorą u siebie i przywiozą je potem do Ciebie, wiec dobrze jest przy okazji coś jeszcze do prania dorzucić.
Ja wolę jednak prasowąc po swojemu. Generalnie z jakiego sprzętu do prasowania korzystacie? JA ostatnio znalazłam bardzo fajną deskę i pokrowiec do prasowania na https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/pokrowce/5004. Wygląda na bardzo solidną.
ODPOWIEDZ