koszulki z haftem

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Kilian7711
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 11:04

koszulki z haftem

Post autor: Kilian7711 »

Cześć, nie wiem która firma wykonuje koszulki z haftem. Może ktoś z Was poleci mi firmę, która zajmuje się takimi rzeczami? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. A co Wy sądzicie o tego typu firmach?
Oluś42421

Re: koszulki z haftem

Post autor: Oluś42421 »

Według mnie koszulki z haftem mogą być bardzo fajną formą reklamy. W końcu odzież reklamowa przykuwa uwagę sporej ilości osób, dlatego też warto wziąć pod uwagę wykonywanie haftów na koszulkach z logiem firmy. Poza tym koszulki reklamowe to naprawdę ciekawe rozwiązanie.
liduś

Re: koszulki z haftem

Post autor: liduś »

Jeśli chodzi o odzież reklamową, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.reflect.pl/produkcja_i_szyc ... mowej.html . Nie da się ukryć, że ta firma bardzo kompleksowo podchodzi do tematu. Zajmują się bowiem produkcją i szyciem odzieży reklamowej. Na stronie znajdziecie więcej informacji na ten temat. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć.
kasiuleńkaa

Re: koszulki z haftem

Post autor: kasiuleńkaa »

Właściwie to czemu nie, ale jak już haft jest pięknie wykonany, to do wyprodukowania, czy mówiąc fachowo uszycia koszulek powinniśmy używać czegoś takiego jak czysta wełna , albo przynajmniej len. Zgodzicie się ze mną, że te dwa rodzaje materiałów idealnie współgrają z haftem?
ODPOWIEDZ