Ksiązki dla dzieci

Inne tematy.
Awatar użytkownika
tristan
Posty: 46
Rejestracja: 14 kwie 2019, 22:02

Ksiązki dla dzieci

Post autor: tristan »

Ostatnio wpadłem na pomysł, że będę kupował w ramach prezentów książki dla dzieci. Oczywiście takie, które mają odpowiedni przekaz edukacyjny. Nie ukrywam, że już kilka takowych wręczyłem i zostały wręcz bardzo dobrze przyjęte. Na święta będę zamawiał książki z https://livro.pl/ksiazki-dla-dzieci, być może przed świętami będzie można liczyć na jakąś promocję.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Ksiązki dla dzieci

Post autor: Robaczek »

Jeśli chodzi o podręczniki dla dzieci - uczniów szkół podstawowych, to moim zdaniem najlepsze są te z wydawnictwa Nowa Era. Na przykład na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... matematyka możecie się zapoznać z ich ofertą do matematyki. Według mnie nauka z tych książek to prawdziwa przyjemność :)
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 164
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:06

Re: Ksiązki dla dzieci

Post autor: Violla »

Owszem książki naprawdę pomagają dzieciom się rozwijać. Czasami jednak taka książka może być za mało. W końcu w szkołach mamy już podręczniki, a gdy spojrzymy na matmę to nie wszystko jest zaraz zrozumiałe. Dlatego pomocne będzie tutaj wsparcie korepetytorów https://matmadlaciebie.pl .
Awatar użytkownika
firanka
Posty: 155
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:41

Re: Ksiązki dla dzieci

Post autor: firanka »

Myślę, że książka to zawsze dobry prezent, my córce od znajomej ostatnio kupowaliśmy na : https://www.taniaksiazka.pl/wyrok-karol ... 13927.html Sa tam też książki o modzie, a że ona i szyje i się tym interesuje to postanowiliśmy, że tym razem właśnie taką dostanie. Ja sama uwielbiam dostawać książki więc może dlatego stąd ten pomysł też.
Awatar użytkownika
asia77
Posty: 62
Rejestracja: 05 kwie 2019, 12:08

Re: Ksiązki dla dzieci

Post autor: asia77 »

Uwielbiamy czytać, nasze dzieciaki tez. Ostatnio przerabialiśmy pokój i cała jedna ścianę zajmują szafki na książki https://otomeble.pl/wiszace-polki-na-ks ... iazgi.html . Super to wygląda.
ODPOWIEDZ