kurs excel

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Boss1234
Posty: 9
Rejestracja: 11 lis 2019, 10:44

kurs excel

Post autor: Boss1234 »

Wiecie, że mój dziadek był ostatnio na kursie excela, który był organizowany u nas w mieście. Był zachwycony. Dużo się dowiedział i nauczył. Pokazał mi ulotkę, wszedłem na stronę firmy szkoleniowej, o tą: https://akatconsulting.pl/oferta/szkole ... atyczne/50 i byłem zaskoczony możliwościami szkoleniowymi oferowanym przez AkatConsulting. Na dodatek szkolenia mogą być dofinansowane.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: kurs excel

Post autor: Robaczek »

Mi się wydaje, że ogólnie warto byłoby się zapisać na jakiś kurs komputerowy, na przykład ten organizowany przez firmę szkoleniową Kar Group, o którym mowa na stronie http://kursy-edu.net.pl/kurs-komputerowy/. Na takim kursie można zdobyć wiele cennych informacji, które mogą się przydać ;)
Jadźka

Re: kurs excel

Post autor: Jadźka »

A skoro już mowa o Excelu, to czy kojarzycie może taką funkcję jak wyszukaj pionowo? Czy mieliście już okazję jej używać? Czy Waszym zdaniem może się ona przydawać w codziennej pracy z tym programem? Jakie jeszcze przydatne funkcje warto Waszym zdaniem znać?
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: kurs excel

Post autor: Kuba77 »

Witam.
Ostatnio trafiłem na stronkę:https://testoria.pl/rankingi/notatnik-online/ . I serdecznie polecam. W końcu ktoś, kto sensownie potrafi przekazać i wytłumaczyć najważniejsze informacje w komputerowym i internetowym świecie. Wiele poradników jak i rankingów. Sam często korzystam. Gorąco polecam. :)
ODPOWIEDZ