Kursy on-line

Inne tematy.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Kursy on-line

Post autor: Robaczek »

Witam,
dużo ostatnio siedzę w domu i pomyślałam, żeby w związku z tym zapisać się na jakiś kurs on-line. Co byście mi polecili? Na stronie internetowej profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski/online znalazłam ofertę kursu języka angielskiego, który organizuje Szkoła Językowa ProfiLingua. Co o tym sądzicie? Czy taki kurs będzie przydatny?
Młoody

Re: Kursy on-line

Post autor: Młoody »

Witam. To dobry pomysł. Inwestycja w siebie to najlepsze co można zrobić w obecnych czasach. Ja też również zapisałem się na kurs językowy. Najlepsza okazała się dla mnie nauka angielskiego online z lektorem https://akcent-edu.pl/Kurs-jezyka-angie ... w-136.html. Już po kilku zajęciach widzę, że moja pewność w mówieniu jest większa.
miód

Re: Kursy on-line

Post autor: miód »

Jeżeli chodzi o zakupy on-line to polecam Ci również tę stronę https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-geografia-2021 na której możesz kupić bardzo dużo ciekawych książek idealnych dla młodzieży przed maturą. Polecam wam zajrzeć, bo naprawdę warto sprawdzić, co i jak.
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 142
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Kursy on-line

Post autor: Erejka »

A jak wygląda u was sytuacja w domu z dziećmi, przystosowały się do nauki online? Ja na całe szczęście mam dwa oddzielne pokoje dla córki i syna, gdzie w spokoju mogą się uczyć w ciągu dnia. Wiem, że sporo zależy od szkoły i na naszą też nie mogę narzekać. Zajęcia online są super prowadzone, dobrze Te Vizja przystosowała się do trudnej sytuacji.
Władysław_23

Re: Kursy on-line

Post autor: Władysław_23 »

__________________________________________________________________________________________

Konkretna dawka wiedzy, profesjonalne podejście i rozsądne ceny - sprawdź internetową szkołę Pitagoras: https://www.pitagoras.edu.pl/.

__________________________________________________________________________________________
ODPOWIEDZ