Lady chłodnicze

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Kostek
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:28

Lady chłodnicze

Post autor: Kostek »

Cześć ;) Moja żona z racji tej, że zawsze wspaniale piekła, ma czeladnika, postanowiła otworzyć własną kawiarnie-cukiernie. Jesteśmy w trakcie załatwiania różnych formalności i między innymi tez takich rzecyz jak lady chłodnicze itd. I tutaj pytanie czy ktoś może zna jakąś firmę, która zajmuje się się wyposażeniem takich lokali spożywczych , restauracji sklepów etc. ? Na razie póki co oglądam lady na stronie JAMP
Awatar użytkownika
Miśka234
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2019, 12:32

Re: Lady chłodnicze

Post autor: Miśka234 »

W ubiegłym roku otworzyliśmy taką rodzinną kawiarnio - cukiernie. Przyznam, że jak to przy prowadzeniu własnej działalności jest, różnie z tym bywało. Mimo wszystko podołaliśmy i przetrwaliśmy. Zdecydowanie w tej branży grunt to dobry sprzęt od sprawdzonych producentów. Jakby nie było inwestujemy w coś, co ma nam służyć przez długi czas. jeśli chodzi o lady chłodnicze kupowaliśmy w sklepie https://multigastro.pl/ sprawdza się znakomicie i polecam każdemu, komu zależy na jakości wykonania.
Awatar użytkownika
tomasz901
Posty: 162
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:42

Re: Lady chłodnicze

Post autor: tomasz901 »

Jeśli chodzi o lady chłodnicze, to ja polecałabym te od https://jamp.com.pl/oferta/lady-chlodnicze/ Możecie wejść sobie na stronę i sprawdzić, w jaki sposób wszystko wygląda, z czego warto skorzystać i jaką ofertę firma może przedstawić. Na pewno wszystko będzie warte zainteresowania i sprawdzenia.
ODPOWIEDZ