lajki na insta

Inne tematy.
Witolduś43434

lajki na insta

Post autor: Witolduś43434 »

Cześć, macie konto na facebooku lub na instagramie? Ostatnio natrafiłem na możliwość kupienia lajków na instagrama oraz facebooka na stronie https://fejmowo.pl . Co sądzicie o takim sposobie na wybicie się w social media? Myślicie że jest to dobre rozwiązanie?
wikuśka55

Re: lajki na insta

Post autor: wikuśka55 »

Nie, bo dzis nie liczy sie już ilość like czy serduszek tylko zaangażowanie użytkowników - to czy zapisują Twoje posty itp :)
Pamiętaj o tym~.
-
tabletki wczesnoporonne
Tabletki poronne nie działają tak samo jak tabletki na receptę, czyli “dzień po” – nie jest to synonim, a dwie różne pigułki o innym działaniu.
Małgosia14

Re: lajki na insta

Post autor: Małgosia14 »

Hej,
szczerze ?
Uważam, że mega słaba, to naprawdę widać kiedy lajki są kupione a to raczej nic pozytywnego ;/
Bardziej bym polecała zadbanie o instagrama i pozyskanie przez to lajków.
Jak się średnio znasz na temacie, to ja bardzo polecam współpracę z agencją social media, poprowadzą twojego instagrama, facebooka jeśli masz to też. Naprawdę fajnie rozwijają fp, polecam, mi bardzo pomogli.

Zostawiam Ci link do ich stronki:
https://socialangel.pl/
Bożek

Re: lajki na insta

Post autor: Bożek »

Niestety ja takich rzeczy jeszcze nigdy nie robiłem więc również nie bardzo mogę się na ich temat wypowiedzieć. Z całą pewnością za to zachęcam każdego do przeczytania wpisu https://www.extratimeout.com/pl/biznes/ ... tywny.html gdyż jak najbardziej same social media możemy wykorzystywać jeszcze bardziej efektywnie.
Angela94

Re: lajki na insta

Post autor: Angela94 »

Myślę, że warto pomóc swojemu profilowi w social mediach takich jak instagram i facebook poprzez kupienie like czy obserwacji :)Pomoże nam to zdobyć większe zasięgi, a dzięki temu dotarcie do większej ilości potencjalnych nabywców naszych towarów i usług. Bardzo mogę wam polecic stronę https://www.socialmediabost.pl/jak-kupi ... -facebooku macie tam też wyjaśnione na czym dokładnie to polega i jak to zrobić :)
Kompan

Re: lajki na insta

Post autor: Kompan »

Zwiększanie interakcji na Facebooku nie musi być trudne. Posty karuzelowe to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi odbiorców, a jak je skutecznie utworzyć, dowiesz się z artykułu znajdującego się na https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... -facebooku oraz nie przegap tej wiedzy!
Klęczak

Re: lajki na insta

Post autor: Klęczak »

Chciałam zwiększyć widoczność mojego konta na Instagramie i http://lead-marketing.pl/ okazało się być kluczowym narzędziem w osiągnięciu tego celu! Polecam wszystkim, którzy szukają skutecznych strategii marketingowych online
ODPOWIEDZ