łódź na wakacje

Inne tematy.
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

łódź na wakacje

Post autor: pertyno »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://migostalboats.com/en/
pawuć

Re: łódź na wakacje

Post autor: pawuć »

A ja wolałbym zostać na brzegu ! :D Z tego zimowego nastroju przeszukałem internet z pomysłami na wakacje i zainteresował mnie jeden pomysł. Mianowicie domki mobilne a konkretnie te https://dreamwoodhouse.com/ Co o nich sądzicie? Mnie pociąga cisza i spokój w okolicy takiego domku. A Wy?
fórtas

Re: łódź na wakacje

Post autor: fórtas »

Czy masz na myśli łódź motorową? Muszę przyznać, że to właśnie za sprawą oferty Taurus udało mi się nabyć wspomniany sprzęt. A miałem pewność, że stawiam na jakość, gdyż niegdyś zakupiłem od nich quada. I tak oto, w zależności od pory roku, dysponuję pojazdem który umożliwia i sprawne i ekstremalne poruszanie! Dla mnie to definicja nietuzinkowego hobby , przez co zalecam się na tym skupić. Nic nie resetuje bardziej po ciężkich miesiącach związanych z pracą.
ODPOWIEDZ