Lubicie się uczyć?

Inne tematy.
Paść

Lubicie się uczyć?

Post autor: Paść »

Lubicie szkolenia? Lubicie się rozwijać? Jeśli tak to w jakich dziedzinach? Znalazłam ostatnio szkolenia laboratorium chemiczne - chciałabym przejść takie szkolenie tylko dla własnej ciekawości. A Wy?
deniś

Re: Lubicie się uczyć?

Post autor: deniś »

Lubię się uczyć. Między innymi dlatego wybrałem studia podyplomowe na WWSZIP https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/. Jest jedna bardzo prosta zasada. Jeśli wybrałeś kierunek, który cię interesuje, wtedy nauka jest samą przyjemnością. Sam szukasz materiałów. Nie bazujesz jedynie na podanej literaturze.
Dońka

Re: Lubicie się uczyć?

Post autor: Dońka »

Studia (fizjoterapię) skończyłam dwa lata temu, ale nadal chcę się rozwijać, nadal się rozwijam. Najbliższym szkolenie, jakie planuje, jest na pewno te z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ czyli prawidłowego wykonywania treningu mięśni dna miednicy.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 59
Rejestracja: 02 gru 2019, 7:54

Re: Lubicie się uczyć?

Post autor: mamapiotra »

Pewnie nie raz zadawaliście sobie pytanie jaki kierunek studiów wybrać. Mój brat nie tak dawno zaczął pracę ale okazuje się ,że zmuszony został do tego by ukończyćtudia wyższe.Wybrał studia zaoczne administracja ,bo to kierunek powiązany z jego pracą, więc jak najbardziej go rozumiem i wiem ,że wybrał dobrze.
Sandruś

Re: Lubicie się uczyć?

Post autor: Sandruś »

Ja mam cudowną uczelnie i najlepszy kierunek pod słońcem https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/produk ... rezyseria/ więc uwielbiam się uczyć. Studia produkcja telewizyjna i reżyseria, warszawa, prywatnie chodzę, bo w weekendu pracuje, dają mi ogrom satysfakcji. Bardzo dobrze się czuję na tym kierunku i robię to co uwielbiam, spełniam się w tym.
Michaś

Re: Lubicie się uczyć?

Post autor: Michaś »

Wszystko zależy czego się trzeba uczyć. Mi np. nigdy za bardzo nauka nie podchodziła, po prostu nie lubiłem się uczyć. A okazało się, że po prostu nie lubię się uczyć rzeczy, które nie są mi potrzebne. Ostatnio np. korzystałem ze szkolenia zarządzania projektami z https://leadership-center.pl/fundament- ... rojektami/ i cały okres szkolenia był dla mnie bardzo przyjemny.
wąt

Re: Lubicie się uczyć?

Post autor: wąt »

Co do edukacji dzieci to polecam księgarnie internetowa z takimi ksiażkami jak na przykład https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-historia-2021 Znajdziesz tutaj pomoce naukowe dla dzieci w każdym wieku. Moim zdaniem naprawdę warto tam zajrzeć w wolnej chwili, bo jest w czym wybierać.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Lubicie się uczyć?

Post autor: mruczka8 »

Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi twierdząco, to beza wątpienia studia fotografia w mediach Warszawa dzienne będą doskonałym rozwiązaniem. Marzysz o tym aby być w centrum zainteresowania wszystkiego co dzieje się na świecie? Chcesz relacjonować odbiorcom wszelkie wydarzenia? Koniecznie zatem zajrzyj na stronę https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/fotografia-w-mediach/ gdzie znajdziesz wszystkie informacje.
matuś033

Re: Lubicie się uczyć?

Post autor: matuś033 »

Wszystko zależy od tego, gdzie się uczyć i czego się uczyć. Ja aktualnie wybieram się na studia i przyznaję, że mam bardzo dużą chęć wiedzy i chętnie poznam nową wiedzę. W przyszłym roku wybieram się na studia i na ten moment wiem, że dobrym wyborem będzie dla mnie AEH w Warszawie.
mczayś0433

Re: Lubicie się uczyć?

Post autor: mczayś0433 »

Warto wybrać studia podyplomowe. Podniesiesz w ten sposób swoje kwalifikacje więc masz większą szansę na lepszą pracę i zarobki. Jeśli chodzi o wybór uczelni to tutaj http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe możesz zapoznać się z kierunkami z zarządzania oraz ekologii - I oraz II stopnia. Bardzo popularne, wielu pracodawców szuka specjalistów po tych kierunkach.
ODPOWIEDZ