Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 49
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:06

Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

Post autor: Retro »

Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?
Nie uważacie, ze to mało męskie?
Awatar użytkownika
Iskierka
Posty: 46
Rejestracja: 09 lis 2019, 11:28

Re: Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

Post autor: Iskierka »

Nie rozumiem, dlaczego to miałoby byc mało męskie?
To w końcu jest przeszczep a nie jakaś śmiesznie wyglądająca peruka...
Zobacz efekty: https://drturowski.pl/pl/rezultaty-przeszczepu-wlosow/ mają tu na stronie fajne zdjęcia,
i widać jak naturalnie włosy działają po takim przeszczepie i rosną, wg mnie bardzo męską
i jednak nie ma efektu że pan w średnim wieku ścięty jak łysol. Ważna rzecz w moich oczach
barbar
Posty: 188
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:25

Re: Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

Post autor: barbar »

Mało męska to jest łysa głowa dla mnie. Facet powinien mieć włosy, czy to własne, czy przeszczepione a nawet perukę. Najlepiej taką https://perukikrakow.pl/medyczne-peruki/ . Wiem, że częściej kobiety korzystają ale jeśli facet włosy miał i chce je cały czas mieć to są sposoby by tak było. Nie ma co się godzić zaraz z łysą głową.
Awatar użytkownika
tystus33
Posty: 12
Rejestracja: 21 lis 2019, 14:59

Re: Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

Post autor: tystus33 »

Jeśli chodzi o perukę albo tupet męski to poszukaj też na www.peruka.pl bo posiadają dużo tupetów męskich dostepnych od ręki. Możesz też kupić sobie system włosów , teraz chyba najpopularniejszy sposób i robi go wiele firm. Podobno jednym z lepszych jest Hairagain. Dowiedz się
Awatar użytkownika
piatekmariusz
Posty: 10
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:28

Re: Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

Post autor: piatekmariusz »

W sumie to już sam nie wiem...

miotacze kul gumowych
Awatar użytkownika
Tony
Posty: 6
Rejestracja: 06 maja 2020, 16:55

Re: Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

Post autor: Tony »

O zabiegu przeszepu włosów myśli wiele osób, które oglądając się codziennie w lustrze widzą blask tam gdzie jeszcze kilka lat temu była bujna czupryna. W rzeczywistości wielu z nas nie jest w stanie pogodzić się z takim stanem rzeczy, a to może w dłuższej perspektywie prowadzić nawet do depresji. Stosowanie jakichś dziwnych preparatów nie daje żadnych efektów, jedynie nasz portfel staje się lższejszy o kolejne banknoty. Do łysienia może dojść z wielu powodów, najczęstszymi są: stres, zła dieta, nieprawidłowa pielęgnacja czy choroba. Co w takim razie zrobić w tej niezręcznej sytuacji? Najczęściej wybierany jest przeszczep włosów safer z użyciem nowoczesnych urządzeń. Wszystko rozpoczyna się od pobrania małej próbki istniejących włosów, następnie są uzupełniane największe braki. Cały zabieg jest w pełni bezpieczny i mało inwazyjny.
Awatar użytkownika
rita32
Posty: 93
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:23

Re: Męski przeszczep włosów - za czy przeciw?

Post autor: rita32 »

Z tego co wiem to taki przeszczep nie zawsze musi się przyjąć. Wówczas nie ma praktycznie żadnych efektów. Ale zawsze jest alternatywa w postaci peruki. w sklepach jak np. https://peruki-sklep.pl/peruki-radom są także modele męskie - naturalne i syntetyczne. Jeśli peruka będzie dobrze dobrana to nikt nie odróżni jej od naturalnych włosów. To bezpieczny, szybki i skuteczny sposób na zakrycie łysiny.
ODPOWIEDZ