mini dźwig

Inne tematy.
Eryś77

mini dźwig

Post autor: Eryś77 »

Witam serdeczenie, znacie firmę, od której można wynająć mini dźwig na jakiś dłuższy czas? W internecie szukałem takich firm ale niestety na nic konkretnego nie natrafiłem. Może ktoś z Was wynajmował jakiś czas temu dźwigi i powie mi coś więcej na ten temat?
Błażej

Re: mini dźwig

Post autor: Błażej »

Nie jestem w tym temacie ekspertem, ale myślę, że możesz skontaktować się z przedstawicielem firmy https://www.dzwigizielonagora.pl/kontakt. Zajmują się m.in. wynajmem żurawi samojezdnych. Wykonują także usługi dźwigowe. Dysponują nowoczesnymi maszynami, wykwalifikowaną kadrą oraz atrakcyjnymi warunkami współpracy. Myślę, że będą w stanie Ci pomóc.
yanna

Re: mini dźwig

Post autor: yanna »

Ja to chcę porozmawiać o kwestii dźwigów, ale raczej pod kątem ogólnie tematyki dźwigów osobowych, czyli wind. Czy macie coś takiego w swoich placówkach przedsiębiorczych zamontowane? U nas ma się to zadziać, tylko nie możemy się dogadać z szefem o budżecie. Może wy jesteście w stanie coś poradzić? Na razie tu https://szkoleniarzeszow.pl/jak-wybrac- ... downictwie czytamy o kosztach. Ciekawa jestem, jak oceniacie takie możliwości?
ODPOWIEDZ