Nasze doświadczenia z biurami rachunkowymi

Inne tematy.
Awatar użytkownika
leopoldb27
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2019, 11:42
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Nasze doświadczenia z biurami rachunkowymi

Post autor: leopoldb27 »

Dzień dobry!
Od kilku lat prowadzę sklep z art. gospodarstwa domowego. Biznes jak biznes kręci się i idzie całkiem nieźle. Od samego początku potrzebowałem usług biura rachunkowego. Jak grzyb po deszczu wyrosło mi biuro rachunkowe Sekka ( więcej tutaj http://sekka.pl), które już od kilku lat prowadzi moją księgowość. Spisują się znakomicie! Uważam, że lepiej trafić nie mogłem.
teraz mając już zapewnione usługi biura rachunkowego Sekka nie martwię się o brak rzetelności i z spokojem prowadzę działalność.
Jakie macie doświadczenia z biurami rachunkowymi? Moim zdaniem dobrze, że istnieją, bo zawsze miałem problem z cyferkami.:-)
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 36
Rejestracja: 11 mar 2019, 19:28

Re: Nasze doświadczenia z biurami rachunkowymi

Post autor: Milena »

Przez jakiś czas zajmowałam się sama księgowością w firmie, ale w pewnym momencie zaczęło mnie to odrobinę przytłaczać, bo góra papierów rosła w zastraszającym tempie.
Zaczęłam w związku z tym rozglądać się za firma zewnętrzna, która mogłaby przejąć ode mnie obowiązki związane z księgowością, kadrami czy płacami i tak trafiłam na tę firmę: https://goldentax.pl/.
Myślę, że to najlepsze z możliwych rozwiązań, żeby oddać profesjonalistom te obowiązki, które są dla nas zbyt uciążliwe lub wymagają kompetencji, których nie posiadamy.
Wolę ten czas przeznaczyć na działania, na których się po prostu znam. Niech każdy robi to, na czym się zna - taką wyznaję zasadę!
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Nasze doświadczenia z biurami rachunkowymi

Post autor: Robaczek »

Tak naprawdę bez względu na to, z jakim biurem rachunkowym będziecie współpracować, również od Was zależy, jak będą przebiegały procesy księgowe w Waszych firmach. Jeśli na przykład zdecydujecie się na wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, na pewno będą one zachodziły szybciej i sprawniej, całkiem możliwe, że spadną też związane z nimi koszty ;)
ODPOWIEDZ