Notariusz

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 65
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:24

Notariusz

Post autor: Matt »

Siemanko, gdzie według Was znajdę dobrego notariusza? Ostatnio wielu znajomych poleca mi http://www.notariusz-brzesko.pl/ . Zakres obowiązków znajdziecie na stronie, podobno to bardzo profesjonalny notariusz z doświadczeniem.
Awatar użytkownika
wacha
Posty: 325
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:38

Re: Notariusz

Post autor: wacha »

Ta kancelaria http://notariuszgdynia.pl/ jest z Gdyni. Na stronie macie numer telefonu oraz adres. Jeśli chcecie dokonać jakiejś czynności notarialnej, to w pierwszej kolejności należy zadzwonić i umówić na konkretny termin. Poza tym też warto zapytać o koszty. Rozbieżność wynagrodzenia między różnymi kancelariami może być naprawdę spora.
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 261
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Re: Notariusz

Post autor: inaka »

Myślę, że dobrych kancelarii notarialnych jest w kraju sporo. Warto wybierać te, w których notariusz ma wiedzę i doświadczenie. No i jest blisko naszego miejsca zamieszkania. Osobom z Brzeska i okolic mogę zaproponować tę kancelarię http://www.notariusz-brzesko.pl/ . Kancelaria udziela wszelki informacji bezpłatnie więc do wizyty można się przygotować.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Notariusz

Post autor: mruczka8 »

Dobry notariusz na terenie Śląska? Polecam Panią Alicję Świegot z https://notariusz-stawowa.pl/. Możesz liczy na pełen profesjonalizm, a także wiedzę, która pozwoli Ci na podjęcie najlepszych decyzji w kwestiach notarialnych. Pani notariusz jest niezwykle otwarta i pomocna, przy czym bardzo mocno stawia na tłumaczenie swoim klientom wszelkich zasad w związku z podejmowanymi krokami prawnymi.
Mirosława

Re: Notariusz

Post autor: Mirosława »

Matt pisze: ↑16 lut 2020, 1:03 Siemanko, gdzie według Was znajdę dobrego notariusza? Ostatnio wielu znajomych poleca mi http://www.notariusz-brzesko.pl/ . Zakres obowiązków znajdziecie na stronie, podobno to bardzo profesjonalny notariusz z doświadczeniem.
A ja dużo dobrego słyszałam o tej kancelarii notarialnej: https://notariusz.czest.pl/ :) Co prawda to akurat Częstochowa, no ale może jednak komuś się przyda. Znajomi korzystali, ja sama możliwe, że też niebawem będę musiała się udać do notariusza :) To wtedy opiszę moje wrażenia.
KamilĆ

Re: Notariusz

Post autor: KamilĆ »

Ja jestem z Warszawy i jeżeli mam jakas sprawę notarialną to od razu zapisuję się do tej kancelarii https://www.notariusznawoli.com/kontakt. Kancelaria znajduję się na Warszawskiej Woli na Ciołka i świadczy kompleksowe usługi od a do z. Do kancelarii możemy się szybko zapisać i nie czekać w zbędnych kolejkach.
żiżo

Re: Notariusz

Post autor: żiżo »

Z kolei z naszej strony pełne zadowolenie z usług kancelarii Sławomira Puczyłowskiego z Otwocka https://notariuszpuczylowski.pl/czynnosci-notarialne/ Dwa razy korzystaliśmy z usług tej kancelarii i za każdym razem wszystko odbywało się profesjonalnie i w miłej atmosferze, także śmiało mogę ich doradzić. Dodam, że taksa jest tam z gatunku rozsądnych.
nikuś

Re: Notariusz

Post autor: nikuś »

A wicie, że rozdzielność majątkową można załatwić przez notariusza? Tutaj https://hej.mielec.pl/pl/651_materialy_ ... olega.html można sobie zerknąć i poczytać na ten temat. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo przydatne. Uważam, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć.
łukaszka

Re: Notariusz

Post autor: łukaszka »

Aby rozwiązać kilka spraw dotyczących nieruchomości, postanowiliśmy o sporządzeniu aktu notarialnego. A zajęła się tym kancelaria Jeziorscy https://www.jeziorscy.com.pl/czynnosci , specjalizująca się w podobnych zadaniach. Z naszego polecenia wykonali to w trybie natychmiastowym, gładko i szybko. Jestem pod wrażeniem profesjonalnie zrealizowanych usług.
Śnieżka

Re: Notariusz

Post autor: Śnieżka »

Pomoc notariusza bywa niezastąpiona. Nie tylko przy sporządzaniu aktów notarialnych czy postępowaniach spadkowych. Z pomocy notariusza warto skorzystać przede wszystkim dlatego, aby uchronić się od oszustwa, takiego jak możliwość egzekwowania przez wierzyciela większej kwoty do spłaty, niż rzeczywiście była przewidziana, a takie sytuacje często się zdarzają podczas podpisywania weksla in blanco. Poczytajcie o tym https://twojagdynia.pl/20200805336071/k ... notariusza
gróz

Re: Notariusz

Post autor: gróz »

Odpisy aktów notarialnych w Toruniu wykonał dla nas nie kto inny jak https://notariuszchwialkowski.pl/czynnosci-notarialne . Czynności notarialne zostały tutaj zrealizowane niezwykle sprawnie i na czas. Zdecydowanie jest to jakość, za którą się rozglądaliśmy. Sporządzenie dokumentów odbyło się bardzo sprawnie.

roślinki marihuany
łuczak333

Re: Notariusz

Post autor: łuczak333 »

Wszelkie działania notarialne zrealizował dla mnie notariusz z https://www.notariusztuszyn.pl/czynnosci-notarialne . Chodziło przede wszystkim o sporządzenie aktu notarialnego. Kawał dobrej roboty, zrealizowanej sprawnie i fachowo. Dokumenty oczywiście zostało sporządzone w sposób przejrzysty i zrozumiały.
żereń

Re: Notariusz

Post autor: żereń »

U mnie wiele razy dobrze sprawdził się notariusz z Rybnika http://notariusz-pedracki.pl/ Solidnie, skutecznie działa, ma dobre podejście do klienta i rozsądną taksę, dlatego po całości jestem zadowolony z jego usług. Jeśli jesteście z okolicy to zdecydowanie warto sobie tę kancelarię sprawdzić, będziecie zadowoleni.
wąż

Re: Notariusz

Post autor: wąż »

Jeżeli o notariusza, to my na przestrzeni lat sprawdziliśmy kilku specjalistów z tego zakresu. Szczerze mogę wam polecić jednego z nich, jest to pani notariusz Katarzyna Grzybowska z kancelarii notarialnej https://www.notariusz-grzybowska.pl/akt ... ialne.html w Szczecinie. Ona pomagała nam przy różnych sprawach, zawsze była całkowicie profesjonalna, dobrze przegotowana. To osoba kompetentna, która zna się na wykonywanej pracy.
młl

Re: Notariusz

Post autor: młl »

Dobry notariusz to złoto, my z naszym jesteśmy w stałym kontakcie, bo prowadzimy biuro obrotu nieruchomościami. Korzystamy z usług kancelarii notarialnej notariusz Agaty Miland-Huzarewicz http://notariusz-zsosnowca.pl/dokumenty/ w Sosnowcu. Ona jest doskonale przygotowana, zna się na wykonywanej pracy, jest specjalistką w swojej dziedzinie. Mogę ja wam szczerze polecić, ma korzystne stawki cenowe.
akłm

Re: Notariusz

Post autor: akłm »

Sami również korzystaliśmy z usług notariusza, potrzebowaliśmy pomocy przy opisach. Skorzystaliśmy z usług kancelarii notarialnej MW http://www.notariuszwiniarska.pl/pl/3,Strefa-klienta w Częstochowie. Tam bez problemu załatwiliśmy wszystkie formalności. Notariusz wcześniej nas zawiadomił, co będzie nam potrzebne, sam również był doskonale przygotowany. Ich kancelaria ma korzystne stawki cenowe, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
neberł

Re: Notariusz

Post autor: neberł »

Notariusza szukaliśmy kiedy sprzedawaliśmy nasz dom. Potrzebowaliśmy dobrego specjalisty, który pomoże nam ogarnąć wszystkie sprawy związane z tą transakcją, trzeba było przecież zrobić opisy. Zwróciliśmy się do kancelarii notarialnej notariusza Teresy Lewińskiej http://www.notariusz-lewinska.pl/oplaty w Szczecinie. Ta notariusz podeszła do nas profesjonalnie, wykonała kawał dobrej roboty w atrakcyjnej cenie, polecam.
przemł

Re: Notariusz

Post autor: przemł »

My poszliśmy do notariusza w trochę innej sprawie. Mój ojciec postanowił spisać testament. Jest chory i chciał uregulować wszystkie sprawy na zaś, tak by później skupić się tylko na leczeniu. Poszliśmy wszyscy do kancelarii notarialnej notariusza Piotra Góreckiego https://www.notariusz-gorecki-bydgoszcz ... menty.html w Bydgoszczy. On wszystko nam wytłumaczył, no i załatwiliśmy u niego wszystkie sprawy związane z testamentem. Zdecydowanie go polecam.
niechtł

Re: Notariusz

Post autor: niechtł »

My korzystaliśmy ostatnio z usług notariusza pana Jakuba Wenty, który ma swoją kancelarię https://kancelariawent.pl/oplaty-notarialne/ w Tczewie. To bardzo dobry specjalista, który był już przygotowany na nasze przyjście, mieliśmy do załatwienia kilka spraw, ale szybko to poszło, bo sami także przygotowaliśmy wszystkie potrzebne dokumenty. Notariusz wyjaśnił nam jakieś nieścisłości, przełożył je z typowo prawniczego języka na ludzki, był przy tym cierpliwy i profesjonalny, polecam go serdecznie.
byście

Re: Notariusz

Post autor: byście »

Ja byłem u notariusza już wielokrotnie, jest to związane z moim zawodem, w końcu jestem, pośrednikiem obrotu nieruchomościami, więc dobre kontakty z tymi specjalistami wpisują się w moją branżę. Najchętniej korzystam z usług Kancelarii Notarialnej https://www.kancelarianotarialnakrakow. ... notarialne w Krakowie, pracuje tam kilku notariuszów: Anna Łomnicka, Tomasz Obtułowicz, Anna Stanek-Wyczółkowska i wszyscy są tak samo kompetentni i rzetelni, to godna polecenia kancelaria.
źźź

Re: Notariusz

Post autor: źźź »

Jeżeli chodzi o rzetelnego notariusza, to ja do polecenia mam aż kilku, są to specjaliści z kancelarii notarialnej w Krakowie: Jan Damulewicz, Witold Kapusta, Konrad Seweryn, Marcin Nowak, Robert Wolański. Oni doskonale sobie radzą ze wszystkimi czynnościami notarialno-prawnymi. Ich usługi są w korzystnych cenach, łatwo jest przygotować się do wizyty w ich kancelarii, bo wszystko opisali na stronie: http://kancelaria-notarialna.krakow.pl/akty-notarialne/ Za każdym razem otrzymałem od nich kompleksowa i kompetentna pomoc.
igorń

Re: Notariusz

Post autor: igorń »

Ja niedawno nawet załatwiałem poświadczenie od notariusza, no i oczywiście poszedłem do specjalisty, którego już znałem i wiem, że jest rzetelny. Mam tu na myśli kancelarię notarialną notariusza Kamila Wilgockiego https://www.szczecin-kancelaria-notaria ... notarialne w Szczecinie. U niego byłem wcześniej w sprawie przekazania darowizny, czy jak kupowałem mieszkanie. To kompetentny i doświadczony notariusz, ma korzystne ceny, polecam.
vileś

Re: Notariusz

Post autor: vileś »

Uważam, że warto sobie zerknąć tutaj http://www.gazetaprawo.net/czego-zalezy ... tarialnej/ . Macie tam bowiem namiar na ciekawy artykuł dotyczący kosztów usługi notarialnej. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Poczytajcie sobie na ten temat.
Bleśiek

Re: Notariusz

Post autor: Bleśiek »

Dobrego notariusza nie tak łatwo znaleźć. Niektórzy nie podchodzą do petenta z powagą i traktują im szybciej, tym lepiej i aby zainkasować kwotę. Wiem, bo sam natknąłem się w ten sposób. Ostatnio na szczęście miło się rozczarowałem, gdy trafiłem do kancelarii na Woli w Warszawie przy ulicy Ciołka 13 https://www.notariusznawoli.com/kontakt . Notariusz zajął się mną już od progu i nie patrzył, co chwila na zegarek. Oprócz sporządzenia poświadczenia notarialnego odpowiedział także na wszystkie nurtujące mnie pytania.
Awatar użytkownika
wacha
Posty: 325
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:38

Re: Notariusz

Post autor: wacha »

Sporo cennych i przede wszystkim niezwykle praktycznych informacji na temat rozdzielności majątkowej na pewno znajdziecie tutaj https://hej.mielec.pl/pl/651_materialy_ ... olega.html . Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania, które będą idealne do waszych potrzeb. Trzeba bowiem nie tylko się zorientować ile kosztuje taka rozdzielność, ale również na czym dokładnie polega, bo to jest ważne.
zuzkaa

Re: Notariusz

Post autor: zuzkaa »

Według mnie, kancelaria notarialna reprezentowana przez https://lidiawojewodzka.com/ to wybór godny polecenia. Ich poziom zaangażowania w świadczenie usług notarialnych jest imponujący, a obsługa klienta stanowi kluczowy element ich profesjonalnego podejścia.
ODPOWIEDZ