Nowoczesne zabezpieczenia techniczne

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Modest
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2021, 22:36

Nowoczesne zabezpieczenia techniczne

Post autor: Modest »

Cześć wam ;)
Jakie znacie nowoczesne zabezpieczenia techniczne? Ja niedawno dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak system wizyjny online, który łączy w sobie system alarmowy i system telewizji dozorowej. Takie rozwiązanie wydaje się być wysoce skuteczne i sam pomyślałem, czy nie zainwestować w coś takiego do mojej firmy. Uważacie, że warto?

meblościanka amber
Awatar użytkownika
misiowy
Posty: 92
Rejestracja: 25 cze 2020, 16:34

Re: Nowoczesne zabezpieczenia techniczne

Post autor: misiowy »

Super, to się wam w firmie na pewno przyda, ale ja bym też pomyślał o czymś takim https://usecrypt.com/, bo to narzędzie spełnia wymogi szyfrowania danych. Okazuje się, że UseCrypt może być wsparciem dla kompleksowych systemów bezpieczeństwa w firmowych oprogramowaniach.
końm

Re: Nowoczesne zabezpieczenia techniczne

Post autor: końm »

My w domu mamy po prostu dobrze działający system alarmowy, nie potrzebujemy niczego więcej. Zabezpieczenia mamy z firmy Dom Polska https://www.dom-security.com/pl/pl/high ... s/eniq-app z Częstochowy, do nich mamy aplikację, więc możemy sobie sterować zabezpieczeniami za pomocą telefonu, co jest wygodne. Cenowo wyszło korzystnie, jesteśmy zadowoleni z tego rozwiązania. Firmę szczerze wam polecam.
Frużelina

Re: Nowoczesne zabezpieczenia techniczne

Post autor: Frużelina »

Może nie do końca jest to najnowocześniejsza opcja, ale jeśli chodzi o bezpieczne przechowywanie dokumentów, najlepszą opcją są szafy pancerne tego typu https://sejfexpert.pl/szafa-pancerna-na-dokumenty. Są wykonane z trwałych materiałów i wyposażone w nowoczesne zabezpieczenia antykradzieżowe.
ODPOWIEDZ