Oczyszczalnia ścieków - Bio Hydro System

Inne tematy.
Awatar użytkownika
EmilCh
Posty: 110
Rejestracja: 16 kwie 2020, 10:08

Oczyszczalnia ścieków - Bio Hydro System

Post autor: EmilCh »

Szukając dobrych specjalistów w zakresie wykonania małej oczyszczalni ścieków przy naszym domu zdecydowaliśmy się postawić z polecenia na firmę http://www.biohydrosystem.pl/ która spełniła swoje zadanie. Uczciwi, konkretni i terminowi czyli wszystko co potrzebne podczas wykonywania takich prac. Na ten moment po próbach wszystko działa, warto Ich sprawdzić :)
Awatar użytkownika
elegant
Posty: 198
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:42

Re: Oczyszczalnia ścieków - Bio Hydro System

Post autor: elegant »

Niestety nie znam tej firmy więc nie bardzo mogę cokolwiek powiedzieć na temat tej oczyszczalni ścieków. Ja i tak u siebie na działce posiadam szambo betonowe. Mimo wszystko jak przeczytałem wpis https://www.dostudni.pl/przepompownia-s ... y,b81.html to teraz zastanawiam się jak działa ta przepompownia ścieków w piwnicy.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 55
Rejestracja: 02 gru 2019, 7:54

Re: Oczyszczalnia ścieków - Bio Hydro System

Post autor: mamapiotra »

Zanim przystąpimy do budowy szamba ekologicznego najpierw należ zaznajomić się z tematem budowy szamba.W końcu są za i przeciw w kwestii budowy szamba - https://www.mgprojekt.com.pl/blog/szambo-ekologiczne/. Po co budowane są szamba? - stosuje się je wtedy, kiedy nie ma możliwości przyłączenia się danej nieruchomości do sieci kanalizacyjnej odprowadzającej ścieki do oczyszczalni ścieków. Trzeba wtedy co jakiś czas opróżniać szambo przy pomocy samochodu asenizacyjnego.
ODPOWIEDZ