odpady niebezpieczne

Inne tematy.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 29
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:20

odpady niebezpieczne

Post autor: paulinabb »

Odbiór odpadów niebezpiecznych Częstochowa - polećcie jakąś firmę :)
Awatar użytkownika
jamezczyzna
Posty: 16
Rejestracja: 05 kwie 2020, 21:41

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: jamezczyzna »

Polecam firmę z okolic Legnicy, Wrocławia, to firma Recynk. To firma dla której odbior odpadów cynkowych to codzienność. Mają spore doświadczenie, wiedzą jak docierać do klientów którzy tego wymagają. Regulują to konkretne przepisy oraz wytyczne, takie odpady powinny być usuwane zgodnie z harmonogramem oraz ścisłymi regorystycznymi normami.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 117
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:49

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: fiona45 »

Każdy odpad niebezpieczny może być w jakimś stopniu nie bezpieczny. Wiele osób szuka ciekawych rozwiązań godnych uwagi w dobrej cenie. Ja ostatnio ciekawą ofertę widziałam z odbiorem takich nieczystości na https://www.bys.pl/uslugi/odbior-nieczystosci-cieklych . Moim zdaniem warto szukać właśnie takich propozycji.
Awatar użytkownika
kolaz90
Posty: 81
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:13

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: kolaz90 »

Odpadów trzeba pozbywać się z głową. Problem mogą stanowić takie śmieci, które nie kwalifikują się do kosza. Na przykład jeśli w firmie wymieniamy sprzęt elektroniczny to być może zastanawiamy się co zrobić ze starym. Ciekawą ofertę ma ta firma z Poznania: https://esbud.pl/oferta/skup-komputerow ... ci-poznan/. Myślę, że warto skorzystać. Niewłaściwe pozbywanie się odpadów jest karalne i szkodzi środowisku. To ważny temat.
Awatar użytkownika
daron84
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2020, 13:42
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: daron84 »

Każdy z nas kto prowadzi własną firmę powinien zastanowić się nad wywozem takich odpadów niebezpiecznych. Odpadem niebezpiecznym określany jest każdy odpad pochodzący z gospodarczej lub bytowej działalności człowieka (gaz, ciecz, ciało stałe), który ze względu na swe właściwości i skład chemiczny stanowi realne bądź potencjalne zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt oraz środowiska naturalnego. Ja akurat zdecydowałam się na pomoc https://ekomed-go.pl/.
uluś

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: uluś »

Od siebie mogę polecić usługi tej firmy https://www.wektorsc.eu/ Od dawna zajmuje się ona transportem odpadów niebezpiecznych. Koniecznie zapoznaj się z jej ofertą, myślę, ze może ci się spodobać.
mileś

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: mileś »

Tutaj https://cdsrecycling.pl/zostan-naszym-partnerem/ jest ciekawa propozycja dla pracowników produkcyjnych. Można sporo zarobić za polecenie firmy CDSRecycling jako odbiorcy odpadów. Warto zainteresować się tym tematem. Prowizja wynosi 10%. Aplikacja do programu odbywa się przez stronę internetową.
dębert

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: dębert »

Ja ostatnio korzystałem z usług firmy http://ekomarmax.pl/ która specjalizuje się w wywozie odpadów przemysłowych. Działają bardzo sprawnie, mają niezłe ceny i wywożą wiele typów odpadów. Firma ta ma swoją siedzibę w Szczecinie więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.
Awatar użytkownika
ecik12
Posty: 219
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:11

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: ecik12 »

Ja w ogóle nie rozumiem ludzi, którzy przechowują w swoim domach bądź mieszkaniach zniszczony sprzęt agd, który do niczego się już nie nadaje. Lepiej pozbyć się tego jak najszybciej, bo to nic innego jak śmieci. Gdybyście szukali namiaru na firmę, która odbierze od was elektrośmieci, to https://odbiorydomowe.pl/ działa między innymi na terenie Warszawy.
ODPOWIEDZ