Odśnieżanie dachu

Inne tematy.
Awatar użytkownika
xthor
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:26

Odśnieżanie dachu

Post autor: xthor »

Znacie dobrą firmę, która zimą zajmie się odśnieżaniem dachu większej hali? Jestem w trakcie stawiania takiej i już zastanawia mnie ta sprawa. Chcę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik dlatego interesują mnie tylko sprawdzone i zaufane usługi tego typu. Oczywiście nie mogą być też zbyt drogie. Macie coś do polecenia? Może to https://kgpol.pl/ ? Co o tym myślicie?
Nigdy nie jest dobrze tam, gdzie się jest.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Odśnieżanie dachu

Post autor: Kuba77 »

U nas takimi sprawami zajmują się pracownicy. Mamy zatrudnionych takich konserwatorów, którzy zajmują się utrzymaniem czystości, zieleni i odśnieżaniem na terenie zakładu. Zakupiliśmy im profesjonalny sprzęt od https://mtdsklep.pl/szufla-do-sciagania ... -m-60.html i robią to w ramach obowiązków służbowych.
Awatar użytkownika
rmen
Posty: 110
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:37

Re: Odśnieżanie dachu

Post autor: rmen »

Ważne jest takie odśnieżanie, bo jednak może się okazać, że po prostu wam sie dach wali. Mój dziadek tam miał w starej żwirowni. Dobrze, że udało mu się uciec stamtąd i nie miał z tym żadnych problemów. I pracownia MG Dachy https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ mu za darmo wyceniła, co ma robić, i wykonali szkielet dachu.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Odśnieżanie dachu

Post autor: Robaczek »

A czego używacie do odśnieżania Waszych posesji? Czy warto Waszym zdaniem zainwestować w odśnieżarkę elektryczną, taką jak na stronie https://agrokosiarki.pl/kategoria-produ ... ektryczne/, czy równie dobrze można sobie poradzić łopatą? Jak sądzicie? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
ODPOWIEDZ