odszkodowanie

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Manfryd3672
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:57

odszkodowanie

Post autor: Manfryd3672 »

Witam forumowiczów, jest tutaj ktoś kto ma auto? Na pewno tak! Dlatego polecam zainteresować się takim czymś jak odkup odszkodowań oc. Łatwa szansa na dodatkową kasę. Ktoś z was z tego korzystał?
agiś

Re: odszkodowanie

Post autor: agiś »

Niewątpliwe zawsze warto walczyć o swoje i się nie poddawać. Jeśli nie wicie jak się zabrać za to, aby odzyskać odszkodowanie, to wart nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, która specjalizuje się w takich sprawach. Po wypadkach w UK na pewno oni https://insito-odszkodowania.uk/no-win-no-fee/ walczą o należne pieniądze. Plusem jest to, że jak nic nie odzyskają, to się im nic nie płaci.

sig marki
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: odszkodowanie

Post autor: mczay »

A polecacie firmę https://helphero.pl/ jeśli chodzi o odszkodowania finansowe?
Małgosia85

Re: odszkodowanie

Post autor: Małgosia85 »

O helphero nie słyszałam, ale miałam okazję dochodzić należne odszkodowanie z pomocą innej firmy, również specjalizującej się w roszczeniach wobec ubezpieczalni - to jest Nalezysie.pl Oczywiście, moja firma ubezpieczeniowa bardzo zaniżyła odszkodowanie do śmiesznej wręcz kwoty, która pokryłaby 1/3 wszystkich napraw blacharskich. Ważne, by nie odpuszczać ubezpieczalniom, które żerują tylko na nieznajomości prawa swoich klientów lub na ich braku czasu na załatwianie wszystkich formalności. Firmy, które pomagają w dochodzeniu roszczeń, załatwiają tak naprawdę za nas dosłownie wszystko, a do tego doskonale znają się na przepisach.
Sławomir

Re: odszkodowanie

Post autor: Sławomir »

Jeżeli jesteście zainteresowani uzyskaniem dopłaty do odszkodowania, to polecam Wam wejść na https://totwojakasa.pl/doplaty-do-odszkodowan/ i zapoznać sie z ich usługami. Sam skorzystałem z ich pomocy w przypadku uzyskania większego odszkodowania z OC, za wypadek w którym brałem udział 10 miesięcy temu.
Łio

Re: odszkodowanie

Post autor: Łio »

W przypadku uzyskania dużo mniejszych pieniędzy z OC niż założyliśmy, zdecydowanie warto podjąć współpracę z http://doplatydooc.com.pl/. Dzięki temu będziemy mieli o wiele większe szanse niż w przypadku samodzielnego działania. Bez dwóch zdań. Zerknijcie sobie na to, jak oni działają, na jakich zasadach to się odbywa. W moim przypadku znacząco pomogli
ginamó

Re: odszkodowanie

Post autor: ginamó »

Osobiście uważam, iż o odszkodowanie należy walczyć z każdej strony. Jeśli chodzi o mnie to nie lada wsparcie uzyskałem ze strony https://www.meritum.bielsko.pl/odszkodo ... amochodowy . Okoliczności sprawiały, iż w pełni mogłem ubiegać się o odszkodowanie, aczkolwiek bez solidnej pomocy byłoby to niemożliwe. Ale już po problemie!
Awatar użytkownika
wacha
Posty: 325
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:38

Re: odszkodowanie

Post autor: wacha »

Przy problemach z odzyskaniem odszkodowania po wypadku w UK warto sobie zerknąć tutaj https://insito-odszkodowania.uk/ . Jest tam bowiem namiar na profesjonalną firmę, która pomaga w tego typu sprawach. Uważam, że warto skorzystać z takiej pomocy, bo dzięki temu można wiele zyskać. Wiadomo, że walka z ubezpieczycielem jest trudna, ale warto.
ginamó

Re: odszkodowanie

Post autor: ginamó »

Nadszedł czas, aby wywalczyć należne odszkodowanie za wypadek. Ogromną pomoc i wsparcie w tej dziedzinie udzielili https://www.odszkodowaniasuwalki.pl/ofe ... unikacyjne z którymi zaczęliśmy walczyć o swoje. Wypadek nie był z mojej winy a straty, które poniosłem okazały się ogromne.
MirkaŻ34

Re: odszkodowanie

Post autor: MirkaŻ34 »

Słyszałem o takich możliwościach jak dzyskiwanie odszkodowań i polecam korzystać z takich rozwiązań. Ja ze swoje strony polecam zapoznać się z oferta firmy BLUM https://www.doplatydooc.com.pl/kontakt. Firma jednym słowem zajmuję się kompleksowymi dopłatami do odszkodowań w zakresie szkody całkowitej.
ODPOWIEDZ