Okna dachowe

Inne tematy.
Awatar użytkownika
tadamka
Posty: 270
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Okna dachowe

Post autor: tadamka »

Jakbyście poszukiwały okien dachowych to warto zerknąć tutaj https://dachy-okna.pl/okna-dachowe-fakro.html. Wiele osób rezygnuje z takich okien. Jest to ogromny błąd. My zdecydowaliśmy się na okno dachowe w łazience i powiem wam, że to jest super sprawa. Po pierwsze można wietrzyć, a po drugie to duże oszczędności na oświetleniu.
Awatar użytkownika
Maryjan
Posty: 127
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:14

Re: Okna dachowe

Post autor: Maryjan »

Okna dachowe są fajne jednak wymagają bardzo profesjonalnej obróbki. Często się zdarza, że takie okna są nieszczelne i do pomieszczenia dostaje się nie tylko zimne powietrze ale też wilgoć. Jeśli szukacie firmy, która wykona dla Was regulację okien to kliknijcie na stronę Serwisu Meteo. To profesjonaliści od renowacji i uszczelniania okien. Firma działa na terenie Warszawy i okolic. Możecie się z nimi skontaktować mailowo lub pod numerem telefonu 504-589-653 . Firma wykonuje usługi bardzo solidnie i daje dwunastomiesięczną gwarancję na przeprowadzone prace.
Awatar użytkownika
Ardi
Posty: 413
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:20
Kontakt:

Re: Okna dachowe

Post autor: Ardi »

Zgadzam się, akurat okna dachowe powinny byc solidnie wykonane jak i szczelne. Ja wielokrotnie naciąłem sie na okna ,ktore po niedlugim czasie zaczely przeciekac, no a zacieki powstajace na scianie wygladaly bardzo nieestetycznie ,nie mowiac juz o farbie ktora zaczela odchodzic od sciany. Wedlug mnie warto stawiac na solidnych producentów jak Ekoplast z Krakowa http://ekoplast-krakow.pl/ - ja od razu spostrzeglem roznicę. Okna w ich wykonaniu są rzeczywiscie solidne.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 174
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:29

Re: Okna dachowe

Post autor: Bodzio12 »

Bardzo ciekawy artykuł o oknach znajdziecie na stronie https://www.okna-pasywne.pl/poradnik/cz ... lamaniowe1 polecam serdecznie poczytać.
Awatar użytkownika
Nariie40
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 13:52

Re: Okna dachowe

Post autor: Nariie40 »

Lubię oszczędzać dlatego jest mi to przydatne. Kupię to na pewno.
... mężczyzna bez brzucha jest jak niebo bez gwiazd.
Awatar użytkownika
tomasz901
Posty: 162
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:42

Re: Okna dachowe

Post autor: tomasz901 »

Orientujecie się może, czy firma Drutex produkuje również okna dachowe? Sprawdzam ofertę na ich stronie, ale nie wiem, czy jest ona ogólna, czy w różnych punktach wykonają również zamówienia indywidualne? Chciałbym się zdecydować na usługi właśnie od nich, bo mają super opinie, a okna są trwałe.
Awatar użytkownika
Patka45
Posty: 141
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:05

Re: Okna dachowe

Post autor: Patka45 »

Skoro będziecie mieć okna dachowe to na pewno również potrzebne będę rolety do okien dachowych online. Trzeba je tak dobrać, żeby przede wszystkim pasowały do danego rozmiaru i typu okien. Można wybrać zarówno rolety zewnętrzne jak i wewnętrzne, w zależności od preferencji.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 117
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:49

Re: Okna dachowe

Post autor: fiona45 »

Na naszym rynku jest wiele ciekawych modeli okien, które by mogły się sprawdzić doskonale w domu. W ostatnim czasie widziałam fajne u firmy drutex.pl gdzie można je kupić na wymiar i dopasować do naszych potrzeb. Dodatkowo można też od razu zakupić drzwi czy rolety, które na pewno się przydadzą.
ODPOWIEDZ