Okna i drzwi do domu - Warszawa

Inne tematy.
RadekMyś

Okna i drzwi do domu - Warszawa

Post autor: RadekMyś »

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi do domu? Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości, funkcjonalności i jednocześnie rozsądnych cenach. W jakiej firmie moge liczyć na racjonalne warunki współpracy (chodzi mi o firmy z Warszawy i okolic). Pozdrawiam :)
KamilZyś

Re: Okna i drzwi do domu - Warszawa

Post autor: KamilZyś »

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi do swojego domu to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez firmę Anex Okna którzy działają w Warszawie, ale również okolicach. Licząc przy tym na pełne wsparcie obsługi, pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań i jednocześnie terminowo wykonanymi pracami montażowymi na czym nam szczególnie zależało.
Sokół

Post autor: Sokół »

Też myślę, że akurat na Anex Okna warto będzie postawić. Przede wszystkim u nich można liczyć zarówno na profesjonalizm obsługi, dobry zakres cenowy i jednocześnie rozbudowaną ofertę wersji aluminiowych, drewnianych, czy również PCW z aprobatami technicznymi. Mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję zakupową i oczywiście żeby montażem również odpowiednio się zajęli!
RadekMyś

Post autor: RadekMyś »

Sokół pisze: ↑06 sie 2021, 13:04 Też myślę, że akurat na Anex Okna warto będzie postawić. Przede wszystkim u nich można liczyć zarówno na profesjonalizm obsługi, dobry zakres cenowy i jednocześnie rozbudowaną ofertę wersji aluminiowych, drewnianych, czy również PCW z aprobatami technicznymi. Mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję zakupową i oczywiście żeby montażem również odpowiednio się zajęli!
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że to oczywiście nie koniec Waszych podpowiedzi. Wtedy zabieram się za poszukiwania :)
Reniśka

Post autor: Reniśka »

W zakresie stolarki okiennej oraz drzwi to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście jednak posprawdzali różne oferty i też w przypadku Warszawy polecam właśnie kontakt z Anex Okna o której właśnie wspominają poprzednicy. Doświadczona obsługa, niezły zakres cenowy i uczciwe podejście do klienta co nie zawsze jest tak oczywiste u podobnych firm z branży. Okna drewniane u nas zamontowane terminowo i naprawdę niedokładności nie widać.
Ozoń

Post autor: Ozoń »

Reniśka pisze: ↑30 sie 2021, 12:23 W zakresie stolarki okiennej oraz drzwi to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście jednak posprawdzali różne oferty i też w przypadku Warszawy polecam właśnie kontakt z Anex Okna o której właśnie wspominają poprzednicy. Doświadczona obsługa, niezły zakres cenowy i uczciwe podejście do klienta co nie zawsze jest tak oczywiste u podobnych firm z branży. Okna drewniane u nas zamontowane terminowo i naprawdę niedokładności nie widać.
O proszę dobrze wiedzieć :) Na wiosnę będziemy mieli stan surowy otwarty i wtedy przyjdzie czas na wybór odpowiedniej stolarki. Zobaczymy co z tego wyjdzie, pozdrawiam!
Maryś

Post autor: Maryś »

Wiadomo, że jeśli chodzi o okna to wiadomo, że szukamy takich trwałych i dobrych jakościowo okien. Dlatego też podpytałam się znajomych i polecili mi oni firmę Drutex S.A. Także w tej firmie wiemy, że będziemy mieli wybrane bardzo dobre trwałe okna, które wystarczą nam na lata. Poza tym u nich znajdziemy okna z PCV, drewna czy też aluminium i to w super dobrych cenach.
aliviżka

Post autor: aliviżka »

ja uwielbiam otaczać się drewnem więc gdy przyszło mi wybierać drzwi do nowego domu wiedziałam, że chcę takie dębowe :) skorzystałam z oferty polskiego producenta, firmy Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. Oni realizują zamówienia indywidualne, wszystko jest robione pod wymiar. Solidna jakość wykonania, rozsądne ceny, sprawna dostawa i szybki montaż.
OlinkaM

Post autor: OlinkaM »

Kod: Zaznacz cały

Wiadomo, że jeśli chodzi o okna to wiadomo, że szukamy takich trwałych i dobrych jakościowo okien. Dlatego też podpytałam się znajomych i polecili mi oni firmę Drutex S.A. Także w tej firmie wiemy, że będziemy mieli wybrane bardzo dobre trwałe okna, które wystarczą nam na lata. Poza tym u nich znajdziemy okna z PCV, drewna czy też aluminium i to w super dobrych cenach.
Potwierdzam, bardzo dobre i trwałe okna, które mam od 3 lat. Mam w domu na wsi, teraz też jeszcze będę tam do ganka wprawiać te okna. Też tego producenta.
Rasmit

Post autor: Rasmit »

Z drzwi polecam modele stalowe od KMT - są świetnie wykonane, cicho chodzą i mają dobrą izolację, więc minimalizują straty energii. W zasadzie każde drzwi stalowe u nich są godne polecenia, według mnie najlepszą opcją jest model Passive 75, bo ma najwyższe parametry izolacji. Wizualnie też nie ma na co narzekać - wzorów i kolorów jest mnóstwo, więc z łatwością dopasujesz coś do swoich potrzeb. Warto pośpieszyć się z zakupem, bo teraz możesz jeszcze na drzwi dostać dofinansowanie ;)
Awatar użytkownika
Matt

Post autor: Matt »

Też ostatnio poszukiwałem wiele różnego typu rozwiązań w czasie remontu. Trochę ten remont się dłuży i zastanawiam się jak to szybko ogarnąć. Nie mniej jednak okna i drzwi czekają na wymianę. Zastanawiam się nad tym z jakiej firmy skorzystać. Słyszałem, ze jednym z najlepszych rozwiązań jest drutex. Mają tam bardzo fajnej jakości okna i drzwi. Co do okien to są do okna pcv, aluminiowe, albo drewniane. Wszystkie ich produkty z tego co słyszałem są bardzo solidne i wytrzymałe.
Sygieł

Post autor: Sygieł »

Cytat:
"Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi do domu? Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości, funkcjonalności i jednocześnie rozsądnych cenach. W jakiej firmie moge liczyć na racjonalne warunki współpracy (chodzi mi o firmy z Warszawy i okolic). Pozdrawiam :)"

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić na temat Anex Okna współpracuje ze sprawdzonymi producentami okien, którzy zapewniają dobre warunki gwarancyjne i posiadają wymagane aprobaty. Wszystko zgodnie z ustaleniami, no i co najważniejsze zaoferowali nam najlepszą ofertę.
Jerzy

Post autor: Jerzy »

Kończyłem budowe i przyszedł czas na drzwi i okna. Oczywiście wybór trudny i robiłem rozeznanie wśród zniomych. W necie też sporo informacji. Kupowałem ponad rok temu drzwi stalowe z KMT. Zdecydowałem się na stalowe bo są trwałe i bardzo solidne. Mam model Supertherm 90. Są energooszczędne - mają bardzo dobrą izolacje termiczną. Sprawdzone to już podczas zimy. Nie mam żadnych negatywnych uwag do nich.
Jeszcze dodatkowo jak kupowałem to skrzystałem z dofinansowania z programu czyste powietrze
Czesiek23

Post autor: Czesiek23 »

Właśnie dlatego przede wszystkim drzwi należy traktować przede wszystkim jako inwestycję, wtedy będziemy inaczej rozumować. Dobrze dobrane drzwi to przede wszystkim łatwy montaż, a co za tym idzie maksymalne wykorzystanie potencjału drzwi. Potem nie ma problemów z akustyką, z izolacją termiczną, nic nie podwiewa, nie koroduje. Myślę, że to wszystko ma duże znaczenie i warto o tym pamiętać. KMT według mnie ma naprawdę bardzo dobrej jakości drzwi, do domów i do mieszkań
ola9393

Post autor: ola9393 »

Zdecydowanie najlepiej, jeśli jakość okien jest wysoka, cena jest adekwatna do jakości, duży wybór kolorów oklein czy profili okiennych, no i gwarancja. W Drutex dostaniecie fajną gwarancję na okna. Jeśli teraz zdecydowałabym się na okna, to na pewno te u nich, bo na pewno zaskakują jakością.
Lalee

Post autor: Lalee »

Ja to powiem wam, że zainteresowała mnie na okna złotoryja oferta firmy Europlast. Mam wrażenie, że u nich naprawdę coś dobrego można kupić i jeszcze w dodatku w świetnej jakości. także - myślę, że są godni zaufania.
mishaa

Post autor: mishaa »

No to w tym wszystkim też nie można zapomnieć o roletach do okien. Ja po długich poszukiwaniach znalazłam firmę https://domarant.com.pl/rzymskie.php , która oferuje najróżniejsze rodzaje rolet i według mnie warto zapoznać się właśnie z ich propozycjami.
Awatar użytkownika
cleftjaw

Post autor: cleftjaw »

Szukałem ostatnio firmy, która zajmuje się drzwiami oraz oknami, bo chciałem załatwić wszystko za jednym zamachem. Pod tym linkiem https://top-plast.com udało mi się znaleźć ciekawą ofertę, dzięki której znalazłem odpowiednie produkty, które mnie interesowały. Moim zdaniem ich firma posiada bardzo ciekawą ofertę.
Michał1

Post autor: Michał1 »

Na pewno rolety na wymiar Poznań to jest to! Dodatkowo możesz je dopasować do siebie, bo zawsze tworzone są zgodnie z życzeniami klientów. Tego typu rozwiązania znajdziesz na stronie http://rolostyl.pl/oferta/rolety-wewnetrzne-poznan gdzie przede wszystkim wybiera się jakościowe i dobre propozycje, które w stu procentach spełnią wszelkie potrzeby.
Awatar użytkownika
kasiunia

Post autor: kasiunia »

To normalne, w końcu przyjdzie taki czas ,że będziemy rozglądać się i przeszukiwać sklepy i witryny internetowe, gdzie można kupić drzwi. Potrzebne nam będą drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. Mogę wam nieco pomóc i wskazać to miejsce - drzwi Białystok - https://insolut.pl/ .Tam dostaniecie wszystko co potrzeba, od doradztwa, porządnych drzwi i dobrej i szybkiej ich dostawy do domu. Odległość nie gra tutaj roli.
Pablo

Post autor: Pablo »

Najlepszy producent drzwi zewnętrznych to polska firma KMT. Mam od nich drzwi i polecam bardzo. Bardzo dobre parametry techniczne i izolacja termiczna sprawiają, że drzwi nie mają konkurencji na rynku.
Gość

Post autor: Gość »

Dobry wybór stolarki okiennej i drzwi do domu jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa, komfortu i energooszczędności. W Warszawie i okolicach można znaleźć wiele renomowanych firm oferujących wysokiej jakości produkty. Warto zwrócić uwagę na firmy, które posiadają dobre opinie od klientów oraz oferują profesjonalną obsługę i wsparcie techniczne. Co do samozamykaczy do drzwi, są one przydatnym dodatkiem do zwiększenia bezpieczeństwa i wygody w domu. Dostępne są różne modele, które można dopasować do różnych rodzajów drzwi. Można je zakupić w sklepach budowlanych lub przez internet, np. na stronie https://bonmario.com/dom/samozamykacz-do-drzwi.html.
Gość

Post autor: Gość »

Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwi do domu w Warszawie, z pewnością warto rozważyć ofertę firm specjalizujących się w drzwiach zewnętrznych PCV. To rozwiązanie zapewniające nie tylko estetykę, ale także trwałość i funkcjonalność. Pozwoli Ci to znaleźć odpowiednie produkty, spełniające Twoje oczekiwania.
ODPOWIEDZ