opakowania na chleb

Inne tematy.
Jaś89

opakowania na chleb

Post autor: Jaś89 »

Cześć, gdzie znajdę opakowania na chleb? Szukałem w internecie takich produktów i nie trafiłem jeszcze na żaden sklep, który sprzedawałby takie opakowania. Poza tym, który producent oferuje przeróżne opakowania na chleb bardzo dobrej jakości? Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?
Amuś

Re: opakowania na chleb

Post autor: Amuś »

Czego konkretnie poszukujesz? My z piekarni wysyłamy chleb w tradycyjnych woreczkach papierowych owiniętych papierem pakowym stąd https://przeprowadzkisklep.pl/ a jako wypychać stosujemy folię bąbelkowa by podczas transportu chleb nie uległ wgnieceniom i tego typu historiom.
Łukasz

Re: opakowania na chleb

Post autor: Łukasz »

A spróbuj zapoznać się z ofertą na opakowania firmy Yanko https://yanko.com.pl/ Już od dawna kupuje tam woreczki do mojej piekarni. W woreczki pakujemy ciasteczka i bezy dla klientów. Może znajdziesz w ich ofercie coś w co będziesz mógł opakować chleb?
aadela

Re: opakowania na chleb

Post autor: aadela »

Jeśli chodzi o opakowania do produktów spożywczych, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://stark.pl/oferta/ . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i niezwykle pomocnych propozycji dopasowanych idealnie do konkretnych potrzeb. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na jakość. To jest podstawa. Poza tym należy zadbać o bezpieczeństwo.
ODPOWIEDZ