Opieka nad psem a wyjazd

Inne tematy.
Baśka

Opieka nad psem a wyjazd

Post autor: Baśka »

Hejka.
Zbliża mi się wyjazd służbowy, a ja nadal nie wymyśliłam, co zrobić z psami na czas mojej nieobecności. Niestety nie mogę ich zabrać ze sobą, więc szukam jakieś firmy, która zajmowałaby się opieką nad zwierzętami. Znacie może takie miejsca? Liczę na waszą pomoc :)
uśka

Re: Opieka nad psem a wyjazd

Post autor: uśka »

Zobacz sobie stronę https://pethomer.com/ Wiem że mają hotel dla psiaków. Znajoma kiedyś korzystała z opcji wyprowadzania psa jak była chora. Była bardzo zadowolona. Pies zawsze był wyprowadzony na czas i wracał wybiegany. Może zadzwoń do nich to się dowiesz wszystkiego.
Miśka24

Re: Opieka nad psem a wyjazd

Post autor: Miśka24 »

Jak oddasz psa do takiego miejsca, to pamiętaj, że zwierzę będzie nieswoje mocno. Nowe miejsce, nieznani ludzie - proste warunki do stresu. Dlatego zapewnij mu odpowiednie warunki. My jak jedziemy gdzieś bez psa, to zawsze stosujemy https://www.adaptil.com/pl. To taki środek na bazie naturalnych feromonów. Zwierzę dzięki temu łapie wewnętrzną równowagę.
łokieć

Re: Opieka nad psem a wyjazd

Post autor: łokieć »

Moim zdaniem jedno z drugim idzie pogodzić. Ja swojego psa zabieram ze sobą wszędzie. Wyjeżdża z nami na wakacje czy ferie, nie wyobrażam sobie zostawić go u kogoś na tyle dni. Ostatnio potrzebowałem nowej zabawki dla psa . Zacząłem przeglądać internet w tym temacie i kupiłem mojemu psu piłkę na smaczki. To coś nowego, więc poświęca tej zabawce naprawdę sporo czasu.
kmś

Re: Opieka nad psem a wyjazd

Post autor: kmś »

Jeśli wybierzecie domki drewniane od https://dreamwoodhouse.com/ to możecie zabrać czworonożnego domownika i członka rodziny ze sobą! :D tam znajdziecie miejsce dla niego i nie musicie zostawiać go w stresie, który nie będzie dobrym rozwiązaniem dla pieska.. Co myślicie o takich domkach?
ODPOWIEDZ