ortezy

Inne tematy.
Reneś2783

ortezy

Post autor: Reneś2783 »

Witam, szukacie ortezy na opadającą stopę? Warto rzucić okiem na https://www.ortocentrum.com.pl/ortotyka ... pe/toe-off Znajdziecie tam dystrybutora szeroko pojętego zaopatrzenia ortopedycznego. Znacie innego dystrybutora ortez, który jest warty uwagi?
Patryś17

Re: ortezy

Post autor: Patryś17 »

Jeśli chcesz kupić ortezy to szukaj w internecie, ponieważ w sieci jest o wiele większy wybór niż w sklepach stacjonarnych. Na przykład na stronie https://sklep.medreha.pl/ortezy-i-stabi ... -na-kolano znajdziesz porządnej jakości ortezy i stabilizatory np. na kolano.
dońn

Re: ortezy

Post autor: dońn »

Po złamanej kostce miałem ja do tej pory skręconą około 5 razy, może i więcej, nie pamiętam już. Pierwszy raz nie miałem ortezy i męczyłem się z szybą, która tak zrobili, że nie byłem w stanie jej zdjąć. Później już kupiłem ortezę w sklepie producenta aparatów ortopedycznych – ORTO-MED https://www.orto-med.bytom.pl/oferta/or ... topedyczne w Bytomiu. Ich ortezy są bardzo dobrej jakości, działają świetnie, moja mimo dużej eksploatacji wciąż jest tak samo dobra jak w dniu zakupu, polecam.
Heniuś23

Re: ortezy

Post autor: Heniuś23 »

Sporo osób szuka ortez ale też stabilizatory mogą być ciekawym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o mnie to uważam, że tego typu rzeczy lepiej szukać w sklepach online, ponieważ w sieci można kupić takie rzeczy taniej, a w sklepach stacjonarnych raczej zapłacimy więcej.
Gość

Re: ortezy

Post autor: Gość »

Solidną ortezę nadgarstka kupicie online w Dobrym sklepie medycznym https://dobrysklepmedyczny.pl/Orteza-na ... MED-p49100 U mnie doskonale się sprawdziła, także sam po sobie wiem, ze to świetny produkt, który pomoże wam w dojściu do formy. Zresztą w tym sklepie macie bardzo szeroki wybór ortez, na bank idealnie coś sobie dopasujecie.
ODPOWIEDZ