Ortodoncja

Inne tematy.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 137
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:42

Ortodoncja

Post autor: coco »

Jestem zmuszona pójść zrobić coś z moimi zębami. Mój uśmiech nie wygląda już tak, jak dawniej. Powiedzcie, komu mogę powierzyć to zadanie?
Awatar użytkownika
morska
Posty: 129
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:57

Re: Ortodoncja

Post autor: morska »

Nie napisałaś skąd jesteś, więc jeśli już, to ja napiszę o najbliżej położonym ode mnie ośrodku leczenia ortodontycznego. Dosłownie po drugiej stronie mam ten gabinet http://ortolingwa2.pl/ i wiesz co Ci powiem? Tam codziennie jest pełno ludzi, więc myślę, że znają się na tym, co robią. Nie ma dnia, żeby dziecko czy osoba starsza stamtąd wychodziła, a popołudniami to osoby pracujące. Może spróbujesz tam?
Awatar użytkownika
SaltyJoe
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2020, 10:40

Re: Ortodoncja

Post autor: SaltyJoe »

Ja polecam ich http://www.dentystaszczecin.eu/oferta/ortodoncja, właśnie. zakończyłem swoje leczenie ortodontyczne, zdjęli mi aparat, teraz tylko nosić nakładki chwilę i wszystko gotowe :)
Awatar użytkownika
Klemek0
Posty: 75
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:16

Re: Ortodoncja

Post autor: Klemek0 »

A czy zawsze przed wizytą u dentysty albo ortodonty wykonujecie zdjęcia zębów? Ja szukałem odpowiedniego miejsca bo zależy mi na zdrowie i jakości dlatego poszedlem do https://xray.pl/ gdzie stosują zasadę że używa się najmniejszej możliwej dawki promieniowania jak to możliwe
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Re: Ortodoncja

Post autor: pertyno »

Widziałem fajną stronę o tej tematyce
http://www.czupkallo.pl/pl/oferta/ortodoncja,p25807491
Pańcia

Re: Ortodoncja

Post autor: Pańcia »

Chcąc zadbać o wygląd i zdrowie swoich zębów trzeba przede wszystkim stosować odpowiednią pastę oraz szczoteczkę do zębów. Sama obecnie poszukuję nieco bardziej profesjonalnej szczoteczki sonicznej - https://www.shop-dent.pl/pl/blog/rankin ... 34131.html Taka szczoteczka na pewno zrobi dużą różnicę, ponieważ znacznie lepiej czyści zęby co zapobiega powstawaniu kamienia oraz próchnicy. Obecnie tego typu szczoteczki są coraz bardziej popularne i wiele osób zamienia swoje szczoteczki właśnie na soniczne.
wisioreł

Re: Ortodoncja

Post autor: wisioreł »

Skoro mowa o zębach to ja także zauważyłam, że mój uśmiech stał się jakiś taki mniej biały. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy by nie udać się na wybielanie zębów. Ale nie wiem gdzie. I tak koleżanka wspomniała mi o klinice stomatologii Atelier Uśmiechu w Warszawie gdzie wybielanie odbywa się przy pomocy takich nakładek specjalnie dopasowywanych do pacjenta. Takie nakładki wraz z płynem dostaje się do domu i tam zakłada na 2-3 godziny i gotowe. Także jak dla mnie jest to bardzo fajne rozwiązanie
Błażej

Re: Ortodoncja

Post autor: Błażej »

Zgadzam się, szczoteczka jest bardzo ważna. Ja zmieniłem ostatnio na szczoteczke soniczną https://www.permanent24.pl/pl/p/Szczote ... 360st./377 i różnica jest ogromna. Polecam spróbować, jestem pewnie, że będziesz zadowolona.
ODPOWIEDZ