Oszczędnosci

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Oszczędnosci

Post autor: Bigboy »

A macie jakieś oszczędności żeby móc zacząć inwestować? Wydaje mi się, że to jest taką totalną podstawą jeżeli chodzi o inwestowanie. Wstępnie staram się odłożyć pieniądzę, by móc zainwestować.
Awatar użytkownika
karol
Posty: 100
Rejestracja: 26 sie 2019, 20:17

Re: Oszczędnosci

Post autor: karol »

Oszczędności najlepiej inwestować w krypto albo surowce, zalukaj sobie w systemie xtb jakie fajne mają rozwiązania, na start jeszcze jest demo. Więc na spokojnie sobie wszystko możecie przestudiować
Awatar użytkownika
Karka
Posty: 9
Rejestracja: 07 cze 2020, 8:00

Re: Oszczędnosci

Post autor: Karka »

Ja jeszcze się nie zastanawiałam, ale jakie było moje zdziwienie jak na zwykłych zakupach spożywczych można oszczędzić wybierając dobry sklep u mnie Carrefour- najlepsze ceny.
Awatar użytkownika
WSmith1985
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2020, 11:32

Re: Oszczędnosci

Post autor: WSmith1985 »

każdego miesiąca obiecuję sobie, że odłożę jakąś większą sumę, ale niestety... bardzo różnie się to kończy. Jak już coś mi się uda odłożyć, to jest to niewielka kwota. Oszczędzać chcę, ponieważ posiadam dzieci, ale z drugiej strony ciężko mi coś odłożyć, bo właśnie wciąż coś muszę dzieciom kupować. Buty, kurtki, zabawki, przybory do szkoły... no, kto ma dzieci, ten wie, jakie to są wydatki. Dlatego, choć bardzo bym chciała, jest mi ciężko coś odłożyć.

Weronika,
blachy na elewacje

fitness platinium kraków dni otwarte
Awatar użytkownika
Wodo
Posty: 45
Rejestracja: 21 mar 2020, 19:49

Re: Oszczędnosci

Post autor: Wodo »

Jeśli chodzi o oszczędności na zakupach, to też kupujemy w Carrefourze. Zerknijcie sobie kiedyś na ich produkty marki własnej, są sporo tańsze od markowych, przy często naprawdę takich samych składach. A teraz dodatkowo gwarantują niezmienność cen na 150 z tych produktów.
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: Oszczędnosci

Post autor: kropek »

Dla mnie oszczędnością jest nawet to, że uda mi się coś taniej kupić. Mam dwoje dzieci, które jak to dzieci co rusz potrzebują coś nowego. Nawet ubrania czy buty, to warto kupować w sklepach internetowych. Na https://butymodne.pl/sandalki-dzieciece ... 25958.html jak ktoś robił już zakupy, to wie że tam warto robić zakupy. A tam w buty to się cała rodzina obkupi.
ODPOWIEDZ