Oszczędności

Inne tematy.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Oszczędności

Post autor: Bigboy »

A macie jakieś oszczędności żeby móc zacząć inwestować? Wydaje mi się, że to jest taką totalną podstawą jeżeli chodzi o inwestowanie. Wstępnie staram się odłożyć pieniądzę, by móc zainwestować.
Awatar użytkownika
EmilCh
Posty: 110
Rejestracja: 16 kwie 2020, 10:08

Re: Oszczędności

Post autor: EmilCh »

na ten moment jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie pomnażania oszczędności i jednocześnie prowadzenia własnego konta osobistego to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Nest Bank https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodzin ... nest-konto gdzie na naprawdę dobrych warunkach będziecie mogli otworzyć konto zarówno firmowe, jak i te dla siebie oraz rodziny. Warto też wspomnieć, że zostali wyróżnieni w rankingu najlepszych kont firmowych w 2019 przez znany portal finansowy :)

pistolet glock
Paweł33

Re: Oszczędności

Post autor: Paweł33 »

A wiecie jak odliczyć ikze od podatku? Ja też nie wiedziałem, ale ktoś podsunął mi artykuł https://generali-investments.pl/content ... w-tym-roku Można na tm sporo zaoszczędzić.
buśka

Re: Oszczędności

Post autor: buśka »

Myślę że najłatwiej i najkorzystniej jest oszczędzać w ppk. Pokazuje to też ta https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/ publikacje gdzie Samcik dokładnie wyliczył ile można było zyskać od początku trwania programu
Violuśka

Re: Oszczędności

Post autor: Violuśka »

Czy słyszeliście o czymś takim jak PPK ? To pracownicze plany kapitałowe - to sposób na oszczędzanie na emeryturę. PPK jest obowiązkiem dla pracodawcy ale już dla pracownika niekoniecznie. Warto zapoznać się z tematem, bo są określone terminy ustawowe, których należy dotrzymać.
Fruźka

Re: Oszczędności

Post autor: Fruźka »

Oszczędzaliście kiedyś na zakupach? Ja dopiero niedawno dowiedziałam się, że jest taka możliwość na portalu net-pocket. Współpracuje on z bardzo dużą liczbą sklepów, które zwracają część wydanych pieniędzy. Czasem jest to nawet 20%. Super rozwiązanie jak dla mnie.
ODPOWIEDZ