Oszczędności

Inne tematy.
kłoo

Oszczędności

Post autor: kłoo »

Witajcie, jak u Was wygląda oszczędzanie pieniędzy? Ja zastanawiam się nad ofertą prudential https://www.prudential.pl/kapital-na-przyszlosc macie może takie ubezpieczenie? albo jakieś inne? W jaki sposób zabezpieczacie środki finansowe na przyszłość?
układanka

Re: Oszczędności

Post autor: układanka »

U mnie to różnie wygląda, bo ja nie mam ręki do interesów, nie umiem inwestować a oszczędzanie w banku idzie mi raczej marnie. Dla mnie idealne jest po prostu oszczędzanie w ppk https://subiektywnieofinansach.pl/wypis ... -poczekal/
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:09

Re: Oszczędności

Post autor: Kamilla36 »

Oszczędności warto jest inwestować, aby je powiększać. Moim zdaniem warto zdecydować się na usługi brokerskie, które oferowane są pod adresem: https://ipopematfi.pl/ . Firma ma świetne opinie i duże doświadczenie, więc można jej zaufać i tym bardziej warto zdecydować się na jej usługi.
Awatar użytkownika
kygo
Posty: 120
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:49

Re: Oszczędności

Post autor: kygo »

Dokładnie tak, nic nie mamy z tego że pieniądze nam leżą na koncie. Lepiej żeby one pracowały i się pomnażały. Dlatego też warto sprawdzić obie towarzystwo funduszy inwestycyjnych i pomyśleć o inwestowaniu w fundusze. Nie jest to rzecz skomplikowana więc nawet początkujący inwestor sobie z tematem poradzi
Młonia

Re: Oszczędności

Post autor: Młonia »

Ja jestem zdania, że można i warto oszczędzać tak naprawdę już na małych kwotach. Dla przykładu, odkąd usłyszałam o akcji zniżkowej dla seniorów w DOZie, powiedziałam wszystkim osobom +60 w mojej rodzinie, dzięki temu na zakupach swoich leków oszczędzają 20%, a to jest naprawdę sporo, przy ilości leków, jaką oni kupują.
Nesta

Re: Oszczędności

Post autor: Nesta »

Młonia pisze: ↑17 wrz 2021, 23:25 Ja jestem zdania, że można i warto oszczędzać tak naprawdę już na małych kwotach. Dla przykładu, odkąd usłyszałam o akcji zniżkowej dla seniorów w DOZie, powiedziałam wszystkim osobom +60 w mojej rodzinie, dzięki temu na zakupach swoich leków oszczędzają 20%, a to jest naprawdę sporo, przy ilości leków, jaką oni kupują.
Całkiem sporo można zaoszczędzić, moja mama regularnie korzysta z tej promocji i co miesiąc oszczędza jakieś 70 zł, więc warto o tym mówić. Tylko jeszcze jedna rzecz, ta promocja obowiązuje w godzinach 8-12.00.
ODPOWIEDZ