palety kurierem

Inne tematy.
Awatar użytkownika
xenop
Posty: 141
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:38

palety kurierem

Post autor: xenop »

Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili?
Awatar użytkownika
kygo
Posty: 120
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:49

Re: palety kurierem

Post autor: kygo »

Chyba nie jest tak łatwo wskazać konkretnego kuriera, bo sporo ich na rynku :) A może sprawdź sobie po prostu cennik palet kurierem https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem , w ten sposób będziesz wiedziała u kogo są najniższe ceny i łatwiej będzie kogoś wybrać
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: palety kurierem

Post autor: Robaczek »

Skoro już o paletach mowa, to gdzie zaopatrujecie się zazwyczaj w wysokiej jakości palety euro? Macie jakieś swoich sprawdzonych dostawców? My już od wielu lat współpracujemy w tym zakresie z firmą SAS-GROUP, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://saspalety.pl/. Jest to jeden z największych producentów takich palet w całej Europie, gwarantujący zawsze bardzo wysoka jakość :)
Awatar użytkownika
alvin
Posty: 108
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:05

Re: palety kurierem

Post autor: alvin »

Ja mogę wskazać konkretnego kuriera, mianowicie palety DPD https://www.szybkikurier.eu/cennik-palet-kuriera-dpd - bardzo tani i solidny, z resztą można sobie poczytać opinie w internecie, wiele osób sobie chwali współpracę z tą firmą
janiś

Re: palety kurierem

Post autor: janiś »

Myślę, że jest to dobre i praktyczne rozwiązanie. Trzeba jednak pomyśleć o tym, aby zaopatrzyć się w dobrej jakości wózek paletowy. Jeśli nie wiecie który wybrać, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.budnet.pl/Wozek_paletowy_ele ... .html#read . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
kaliśka

Re: palety kurierem

Post autor: kaliśka »

A macie już w swojej firmie odpowiedni paleciak? Jeśli nie, ale zastanawiacie się nad takim rozwiązaniem, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.logistyka.net.pl/aktualnosci/item/92020 . Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne przy wyborze odpowiedniego sprzętu, który spełni konkretne oczekiwania. Takie porady i wskazówki na pewno okażą się bardzo przydatne.
wiśnia

Re: palety kurierem

Post autor: wiśnia »

Przed zakupem wózka widłowego warto na spokojnie przeczytać sobie ten artykuł https://www.emkielce.pl/ciekawostki/woz ... inwestycja . Macie tam bowiem sporo różnych informacji, porad i wskazówek, które mogą okazać się bardzo pomocne. Uważam, że przede wszystkim należy posiadać odpowiednią wiedzę, aby świadomie podjąć decyzję. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie.
balbiś

Re: palety kurierem

Post autor: balbiś »

A macie już na stanie paleciak elektryczny? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na jakość i praktyczne modele, które faktycznie ułatwią wam pracę. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie.
malina9

Re: palety kurierem

Post autor: malina9 »

Bardzo fajnie przy transporcie palet sprawdzają się paleciaki ręczne. Są praktyczne i funkcjonalne. Dodatkowo można również usprawnić pracę i zadbać o bezpieczeństwo pracowników. Pomyślcie o tym koniecznie. Warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt, który spełni konkretne oczekiwania i sprawi, że zadania będą wykonywane szybko i spranie. Z pewnością taka inwestycja naprawdę szybko się zwróci.
pawlos1

Re: palety kurierem

Post autor: pawlos1 »

Na pewno firmie, gdzie jest praca z paletami przydadzą się różnego typu wózki paletowe elektryczne. Usprawniają i ułatwiają pracę. Pomagają nie tylko sprawnie wykonywać wszelkie zadania, ale również zapewniają bezpieczeństwo. Ręczne przenoszenie palet z załadunkiem może się bowiem źle skończyć. Przemyślcie więc wszystko bardzo dokładnie, aby podjąć naprawdę właściwą decyzję.

pelethrocin opinie
ODPOWIEDZ